Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки»

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки»

 

 

 

Розробником проекту є виконавчий комітет міської ради.

Регуляторним органом є Шосткинська міська рада.

Зазначений проект рішення Шосткинської міської ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядкурозміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки.

Регуляторним актом передбачається: затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки з метою  забезпечення прозорості та гласності в процесі розміщення об’єктів зовнішньої реклами, регулювання взаємовідносин міської ради з суб’єктами господарювання.

 

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі: 
• за поштовою адресою: 41100 вул.Леніна, 14;
• факсом: (05449) 2-24-96.
Телефон для довідок : (05449) 2-25-82
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення   ________2015 року в мережі інтернет та газеті «Полісся»..

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення оприлюднюється на офіційному Веб-сайті Шосткинської міської ради на сторінці “Регуляторна діяльність”.

 

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки»

 

Цей аналіз регуляторного впливу (надалі - Аналіз) розроблений відповідно до вимог, що встановлені Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.03 № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308 та з метою визначення правових та організаційних засад реалізації проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки», як регуляторного акту.

    

1. Опис проблеми.

 

З метою регулювання правовідносин в сфері реклами, призначеної для розповсюдження та споживання на території України  прийнятий Закон України „Про рекламу” від 03.07.96 р. N 270/96-ВР (зі змінами та доповненнями),  який   надає право органам місцевого самоврядування встановлювати власні Правила розміщення зовнішньої реклами на відповідній території. Крім того, ст.16 цього Закону встановлює, що розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами міських рад, та в порядку встановленому цими органами на підставі Правил розміщення зовнішньої реклами.

         На даний в місті Шостка не врегульовано питання з розміщення зовнішньої реклами, не існує нормативно-правового акту, щодо прозорого механізму для послідовних дій суб’єктів господарювання, яким необхідно оформити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

 

  

2. Цілі регулювання.

 

Цілями державного регулювання є:

- встановлення єдиного порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки;

- створення рівних умов, прав та можливостей для діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності;

- збільшення надходжень у міський бюджет від суб’єктів підприємницької діяльності;

- упорядкувати відносини між місцевою владою та суб’єктами підприємницької діяльності;

- покращення благоустрою міста;

- підтримка та розвиток малого та середнього підприємництва у м.Шостка;

- підвищення прозорості дії органів місцевого самоврядування шляхом встановлення чітких умов при розміщенні об’єктів зовнішньої реклами.

 

3.Альтернативи.

 

Впровадження в дію даного регуляторного акту дасть можливість вирішення питань щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

В разі  прийняттям відповідних нормативно – правових актів загальнодержавного значення рішення буде приведено у відповідність до них.

 

4. Механізм і відповідні заходи, які пропонується застосувати для розв’язання проблеми.

 

Затвердження рішенням Шосткинської міської ради Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки, надасть можливість ефективно використовувати в інтересах територіальної громади об’єкти комунальної власності, а також створити рівні і сприятливі умови під час розміщення та розповсюдження зовнішньої реклами у місті Шостка.

  

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

 

Прийняття даного регуляторного акту суттєво впорядкує роботу органів місцевого самоврядування і покращить порозуміння між цими органами та суб’єктами господарювання. У разі затвердження Правил, очікується зменшення кількості самовільно розміщених об’єктів зовнішньої реклами.

Можливість досягнення визначених цілей регуляторного акту забезпечується у разі виконання суб’єктами господарювання, посадовими особами місцевого самоврядування та місцевих дозвільних органів вимог положень запропонованого проекту регуляторного акту.

 

6. Очікувані результати прийняття акта.

 

Результатами введення в дію даного регуляторного акту є чіткий врегульований порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами, шляхом надання дозвільних документів та контролювання їх відповідності.

Крім того, впровадження в дію норм вищезазначеного проекту рішення дозволить запровадити принцип організаційної єдності між органами виконавчої влади і суб’єктами господарювання.

Покращення стану прозорості дій влади та можливість реалізації соціальних заходів у зв’язку з додатковими надходженнями до місцевого бюджету.  

 

7. Термін дії регуляторного акту.

 

Безстроковий. При виникненні змін у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни.

 

8. Показники результативності.

 

Прийняття регуляторного акта дасть можливість створити єдині умови підготовки та видачі дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Шостка.

Результатами введення в дію даного регуляторного акту є чіткий врегульований порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами, шляхом надання дозвільних документів та контролювання відповідності заявленим параметрам.

 

9. Заходи відстеження результативності.

 

Базове відстеження результативності регуляторного акта буде проводитись на етапі підготовки та затвердження регуляторного акта.

 

Повторне відстеження здійснюється через рік після набрання чинності актом, але не пізніше ніж через два роки.

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                  В.Є.Пустовіт

 

 

 

Про затвердження Правил  розміщення об'єктів зовнішньої  реклами на території міста Шостки (Проект)

 

 

 

28.04.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"