Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 27 від 14.08.17

Протокол № 27

апаратної наради при міському голові

 

 14 серпня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

         

Нараду проводив:   т.в.о. міського голови – Сиваєва Н.О.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 31 особа  (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про роботу терапевтичного відділення в м.Шостка Сумського клінічного госпіталю ветеранів війни.

Доповідач –  заступник начальника Сумського клінічного госпіталю ветеранів війни із загальних питань (Стойко М.М.)

         2. Різне.

 1. СЛУХАЛИ:   

Стойко М.М. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Сиваєва Н.О. – т.в.о. міського голови, Кравченко О.М. – керуючий справами виконкому, Голушко О.І. – начальник фінансового управління.

ВИРІШИЛИ:

1).  Інформацію про роботу терапевтичного відділення в м.Шостка Сумського клінічного госпіталю ветеранів війни взяти до відома.

2.СЛУХАЛИ:

 

Скиба З.М.

Протягом тижня на прийом до управління звернулися 830 осіб щодо призначення різних видів соціальної допомоги. Виплачені кошти населенню на суму майже 20 тис.грн. за зекономлений протягом опалювального періоду газ. Заяви на монетизацію невикористаної суми грошової субсидії приймаються до 01 вересня 2017 року.

 

Єфремов В.В.

2

Відбулася робоча поїздка до м.Київ з метою роботи над Генеральним планом міста. Досягнуто домовленості щодо оперативного проведення державної експертизи проекту.

Сокульська О.Ф.

Діти з двох родин, батьки яких загинули під час виконання військових обов’язків в зоні проведення АТО, за кошти обласного та місцевого бюджетів,  забезпечені путівками для відпочинку в СМТ Лазурне Херсонської області.

Кошик Л.П.

Не зважаючи на проведення ремонтних робіт в приміщенні Центру зайнятості, прийом громадян відбувається в звичайному режимі. На обліку перебуває 1770 безробітних. 28 осіб беруть участь у громадських роботах. До кінця року на такі роботи заплановано виділити 360 тис.грн.. З початку року працевлаштовані 1,5 тис. безробітних. Триває набір працівників на підприємства «Собекс Україна», «Золотий дим».

Фатун І.М.

Спільно з РДА, проведені 13 Кулішеві читання в залі ЦЕВу. В АРТ центрі продовжує роботу виставка робіт Максима Балуєва. 16.08.2017 в центральній бібліотеке ім.Толстого заплановано вечір-вшанування пам’яті Василя Кондратенка. На «Білих берегах» Десни відсьогодні розпочне роботу пленер художників. Щосуботи та неділі на головній сцені міста проводяться вечори відпочинку за участю художніх колективів ЦЕВу, майстер-класи, грає духовий оркестр. Триває підготовка заходів до Дня Прапора, Дня Незалежності України, Дня міста.

Доценко А.В.

Триває Першість міста з футболу, команда Шостки бере участь в Обласному чемпіонаті з футболу. Триває підготовка спортивних заходів до Дня Незалежності України, Дня міста.

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

Зареєстрований в управлінні Держгірпромнагляду новий ліфт центрального корпусу ЦРЛ. На цьому тижні запланований його запуск. Тривають роботи по ремонту покрівель, підготовке овочесховищ, установлені дві витяжні шафи у лабораторному відділенні. Шосткинська станція забору крові у повній мірі забезпечує ЦРЛ. На вул. Знаменській,6 відкрито комерційний  пункт забору крові для потреб області.

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

Відбулася прийомка навчальних закладів. З урахуванням деяких зауважень, заклади до роботи у новому учбовому 2017-2018 році готові. В Сумській ОДА погоджено кошторис на реконструкцію школи-ліцею. Для двох експериментальних класів початкової школи №13 заплановано придбання нових меблів, дошки, комп’ютерної техніки.

Надзвичайних ситуацій протягом тижня в місті не було. Визначено У клас пожежної безпеки на території міста та району. Звернення до жителів дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та на природі.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

1).Інформацію взяти до відома.

 

2).Установам, підприємствам, організаціям міста, структурним підрозділам міської ради вжити взяти активну участь у підготовке до проведення в місті Дня Прапору, Дня Незалежності України, Дня міста.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

 

 

14.08.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"