Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол №34 від 09.10.17

 

Протокол № 34     апаратної наради при міському голові

 

 09 жовтня 2017 року                                                                        м.Шостка

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 33 особи  (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про роботу Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Доповідач – директор Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області (Григорчук Т.Г.)

         2. Різне.

 

 1. СЛУХАЛИ:   

Григорчук Т.Г. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П.– міський голова, Могильний В.В. – заступник міського голови.

ВИРІШИЛИ:

          Інформацію про  роботу Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області взяти до відома.

2.СЛУХАЛИ:

Штогрин О.Т.

Разом з міським головою відвідали Міжнародну виставку медичного обладнання та взяли участь у конференції з питань реформування медицини в м. Києві. Триває запис населення до сімейних терапевтів. З вибором лікаря вже визначились 6 тисяч громадян. В 2017 році в  Шосткинській ЦРЛ проліковано на 25% більше , порівняно з минулим роком, хворих із сусідніх районів та областей.

 

Сергєйко Н.М.

 

Шосткинським управлінням освіти прийнято рішення про перенос осінніх канікул для учнів ЗНЗ. Канікули триватимуть з 09 по 22 жовтня. Навчання  буде здійснюватися дистанційно. З метою збереження життя та здоров’я дітей, попередження виникнення НС, в ЗНЗ проводяться тематичні заняття, зустрічі з інспекторами пожежної служби. 12.10.2017 на базі ДЮК «Патріот» з нагоди Дня українського козацтва відбудеться міська спартакіада.

Стонт В.П.

З метою підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду розпочато  заповнення тепломережі водою. Триває ремонт покрівель. Житловий фонд на 100% готовий до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Фатун І.М.

Ведеться  підготовка  до відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України. 13.10.2017 о 15.00 годині відбудуться урочистості в ЦК «Юність». На 14.10.2017 запланований Покровський ярмарок у козацькому стилі.

Наймитенко А.М.

Триває робота по наданню житлових субсидій населенню. Направлено запити до Державної податкової інспекції, Управління  Пенсійного фонду для отримання дохідної частини громадян за І півріччя 2017 року. Автоматично субсидію буде перераховано 26 тис. 753 домогосподарствам.

Доценко А.В.

Відбувся міський легкоатлетичний крос. 7-8 жовтня проведено Кубок України з лижоролерів на честь Заслуженого тренера України І.А. Бушмельова. Спортсмени міста Шостки зайняли ІІ місце.

Кошик Л.П.

37 роботодавцям виплачено компенсацію єдиного державного внеску за працевлаштування соціально-незахищених верств населення, учасників АТО, осіб, тимчасово переміщеним із зони проведення АТО. Сума компенсації на 42%  перевищує заплановану. Центр зайнятості переходить не електронну систему документообігу. Триває придбання техніки, отримання цифрових підписів фахівцями. Приміщення готово до осінньо-зимового періоду.

Левченко І.А.

Роботи по утепленню фасаду приміщення басейну виконують чотири підрядні організації.

Ткаченко О.О.

Надзвичайних ситуацій в місті протягом тижня не було. Заплановано річну перевірку системи оповіщення міста. Згідно розпорядження міського голови створено комісію та затверджено графіки перевірки пожежної безпеки медичних, освітніх, соціальних об’єктів та закладів культури. Будівельні матеріали доставлені бійцям в зону АТО.

Ворона Т.В.

Санітарно-епідеміологічна обстановка в місті задовільна. Проводиться санітарно-просвітницька робота серед населення. В Україні знову зафіксовані випадки захворювань на ботулізм.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію взяти до відома.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій міста вжити заходів щодо підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

Міський голова                                                                             М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                  Т.М. Єпик

 

 

09.10.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"