Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 16 від 22.05.17

Протокол № 16

апаратної наради при міському голові

 

22 травня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про безпеку відпочинку на водних об’єктах та стан пожежної безпеки на водних об’єктах відпочинку.

Доповідач –головний фахівець Шосткинського міськрайонного відділу Управління Державної Служби України в Сумській області ( Рева С.В.)

2. Різне.

1. СЛУХАЛИ:   

Рева С.В. –  (текст доповіді додається до протоколу).

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова,

 Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ:

      інформацію про  безпеку відпочинку на водних об’єктах та стан пожежної безпеки на водних об’єктах відпочинку взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

З метою покращення надання медичних послуг жителям міста та інших прилеглих регіонів, з 22.05.2017 розпочав роботу приватний кабінет магнітно-резонансної терапії, розташований поруч з обласним Діагностичним центром. Тривають ремонтні роботи в приміщенні поліклінічного відділення, проводиться покос трави.

Сергейко Н.О.          

22-23 травня відбудеться виїзне засідання обласної психолого-медико-педагогічної консультації. 24 травня заплановано нагородження Почесними грамотами міського голови та подарунками переможців ІІІ-ІУ етапів учнівських олімпіад, МАН та інших інтер-активних конкурсів. 23 травня стартує ЗНО 2017 року. В місті працюватимуть пункти з 5 предметів. Вперше в м.Шостка створений міжобласний округ. Здаватимуть ЗНО в нашому місті  жителі Новгород-Сіврського району. Організовано централізовану доставку учнів для здачі ЗНО з окремих предметів в м.Конотоп, м. Суми. 26 травня в місті відбудеться свято «Останнього дзвоника». Проведено нараду щодо літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді, рботи пришкільних та виїзних  таборів

Стонт В.П.

Тривають роботи по благоустрою міста. Завезено пісок, висаджено 13 тис. саджанці квітів. Роботи в цьому напрямку продовжуються.

Кашира Ю.Ю.

Пенсійні виплати за травень здійснюються своєчасно.

Фатун І.М.

24-27 травня в дитячих музичних школах та шклі мистецтв відбудуться випускні вечори. В краєзнавчому музеї працює виставка із музейного фонду. В АРТ-центрі триває персональна виставка робіт по дереву В.Мар»яненка. 24.05.2017 буде відкрито виставку робіт жительки Новгород-Сіверська О.Косової. 28.05.2017 відбудеться звітний концерт вихованців студії сучасного танцю «Шарм».

Доценко А.В.              

До Дня Європи відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд. На стадіоні ДЮСШ «Барса» проведені «Веселі старти». Відбулася Першість області з футболу серед юнаків. Дві сім’ї із м.Шостки взяли участь в обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та посіли І та ІІ місця.

Наймитенко А.М.

Проводиться робота по автоматичному перерахунку субсидій. Споживачі комунальних послуг, що користуються субсидією і мають заборгованість за спожиті послуги, будуть позбавлені субсидії на наступний період. Відбудеться аудиторська перевірка підприємств – надавачів послуг.

Сокульська О.Ф.

 Тривають роботи по санітарній очистці території заміського табору «Світлий». З 19 по 21 травня в урочищі Петровські редути сектором молоді ШМР спільно з профспілкою управління освіти було проведено відкриту першість міста зі спортивного туризму та спортивного орієнтування. Перемогу здобула команда в/ч 3022, ІІ місце посіла команда ТОВ «ШП «ХаЕР», ІІІ- ШЗШ №5. Переможці нагороджені перехідними кубками та подарунками від міського голови.

Ткаченко О.О.

Протягом тижня надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру не було. Відбулося навчання обласної та міської комісій з питань евакуації. Тривають роботи по розробленню плану евакуації на період воєнного часу. Проведено атестацію водолазної служби. Триває збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення АТО.

Левченко І.А.

 

Кошик Л.П.             

 

 

Єфремов В.В.

 

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ:                                   

Продовжуються роботи по ремонту доріг та тротуарів за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету.

На обліку в Центрі зайнятості перебуває 1900 безробітних. З січня по квітень 2017 року збільшився розмір виплат по безробіттю. Проводиться тестування випускників ЗНЗ щодо схильності до професій. Розробляється макет бюджету на 2018 рік.

Взято участь в конференції «Смарт Сіті» на якій розглянуто технології впровадження у розбудову «Розумного та безпечного міста». Відбулася зустріч з представниками Містобудівного інституту в м.Києві щодо розробки генерального плану міста. На 23 червня призначено слухання по захисту генерального плану міста.

 

1).Інформацію взяти до відома.

2). Сергєйко Н.О.  – начальнику управління освіти організувати зустріч та супровід автобусів з учасниками ЗНО, які приїдуть до нашого міста з інших регіонів.

3). Фатуну І.М. – начальнику відділу культури та туризму розглянути можливість проведення творчих звітів художніх колективів під відкритим небом на головній сцені міста.

4). Доценку А.В. – завідувачу сектору фізичної культури та спорту зібрати пропозиції від громадськості щодо облаштування спортивного майданчику по вул. Грушевського.

 

 

Міський голова                                                                              М.П. Нога

 

Начальник  загального відділу                                                  Т.М. Єпик

 

22.05.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"