Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаПротокол № 18 від 12.06.17

Протокол № 18  апаратної наради при міському голові

 

12 червня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, радник міського голови,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 33 особи (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про роботу Комунального лікувально-профілактичного закладу Сумської обласної ради «Шосткинський дитячий протитуберкульозний санаторій»

Доповідач –головний лікар КЛПЗ  Сумської обласної ради «Шосткинський дитячий протитуберкульозний санаторій» (Пустовіт В.Я.).

 

2. Різне.

1. СЛУХАЛИ:   

Пустовіт В.Є. –  (текст доповіді додається до протоколу).

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова,

Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ:

інформацію про  роботу  Комунального лікувально-профілактичного закладу Сумської обласної ради «Шосткинський дитячий протитуберкульозний санаторій» взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Дац Н.І.

02.06.2017 в м.Суми відбувся форум з питань реформування медичної галузі за участю Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. За інформацією начальника обласного управління здоров’я Бутенка Кабінетом міністрів України погоджено формування 6 госпітальних округів в Сумській області. Лікувальні заклади міста відвідала міжнародний експерт міністерства охорони здоров’я, яка позитивно оцінила роботу даної галузі міста та запропонувала впровадження деяких змін в медичних установа міста, з урахуванням сучасних вимог.

Сергейко Н.О.          

Розпочали роботу пришкільні та мовні табори. Заплановано роботу двох наметових таборів, табору Станції юних туристів. Розпочаті роботи по впровадженню новітніх інформаційних технологій в позашкільних навчальних закладах.

Кашира Ю.Ю.

Пенсійні виплати здійснюються своєчасно. Тривають виплати за червень, затримок немає.

Наймитенко А.М.

У зв’язку зі збоями в загальноукраїнській системі, перерахунок житлових субсидій за травень, червень не проведено. Такий перерахунок буде здійснено в липні. Отримувачам субсидій будуть вручені   квитанції з перерахунком.

Пустовіт В.Є.

З 11.06.2017 в Україні введений безвізовий режим  до країн  Європи по біометричним паспортам. По місту Шостка видано 2200 паспортів, роботи продовжуються.

Ткаченко О.О.

Продовжуються роботи по наповненню матеріального резерву за рахунок коштів місцевого бюджету. Запланована перевірка системи оповіщення з включенням сирен.

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

Фатун І.М.                   

 

 

 

 

 

Доценко А.В.           

 

 

Хаміцевич І.Д.    

 

 

Романченко Н.А. 

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ: 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                    

                                  

Закінчено епідсезон захворювань на  ГРИП та ОРВІ. Виявлено випадок захворювання дитини на кліщовий борреліоз. Звернення до жителів міста своєчасно звертатися за медичною допомогою, у разі зараження інфекційними захворюваннями.

Відбулися заходи з нагоди 97 річчя від Дня народження І.М.Кожедуба. На центральному помості в місті відбувся парад духових оркестрів за участю вчителів та вихованців Центру естетичного виховання. В Арт-Центрі продовжує роботу виставка «Фотоманія». 14.06.2017 запланований концерт викладача Школи мистецтв Світлани Шушунової та її вихованців. Ведеться підготовка заходів з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Відбулися чергові ігри дитячо-юнацької спортивної ліги. Команда візьме участь у фіналі в м.Суми. На колегіїї Сумської обласної державної адміністрації підведені підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних закладів. ДЮСШ «Барса» посіла ІІІ місце в області та 11 місце в Україні.

Взято проби води в місцях масового відпочинку громадян в озері Галинківському. Результати відповідають санітарним вимогам. Проведені дослідження  води в пришкільних таборах.

В зв’язку з спалахом захворювань на ботулізм звернення до шосткинців не вживати в’ялену рибу, не купувати продукти харчування в несанкціонованих місцях та завертати увагу на термін придатності. Власникам домашніх тварин зробити щеплення домочадцям  від сказу.

 

1).Інформацію взяти до відома.

2). Керівникам закладів звернути особливу увагу на благоустрій прилеглих територій, квітників, покос трави.

 

 

 

                                                   М.П. Нога

 

 

 

 Начальник загального відділу                  

                                                   Т.М. Єпик

 

12.06.17


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"