Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 5 від 13.02.17

Протокол № 5  апаратної наради при міському голові

 

13 лютого 2017 року                                                                        м.Шостка

 

Присутні: міський голова, заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар міської ради, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій (список додається).

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

Порядок денний:

1. Про роботу  Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області

 

ДОПОВІДАЄ: Олбок Олена Володимирівна  –    начальник Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області

 

1. СЛУХАЛИ:  Олбок О. В.–  (текст доповіді додається до протоколу).

ВИСТУПИЛИ:  заступник міського голови Пустовіт В.Є., заступник міського голови Сиваєва Н.О.

ВИРІШИЛИ: роботу Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області визнати задовільною.

 

2.СЛУХАЛИ: різне

 

Штогрин О.Т.

Триває щоденний моніторинг захворювання  на ГРИП та ОРВІ серед населення. Випадків обмороження людей у період низьких температур зовнішнього повітря не зареєстровано. Відремонтовано та введено в експлуатацію ліфт в головному корпусі ЦРЛ. Тривають роботи по заповненню медичної платформи, введення якої в дію заплановано до кінця лютого 2017 року.

Сергейко Н.О.

У зв′язку з підвищенням захворювання на ГРИП та ОРВІ серед учнів, призупинені заняття в деяких класах ЗОШ № 1, №7. Триває акція «Для Вас з любов′ю» по збору гуманітарної допомоги учасникам АТО. 15.02.2016 року заплановано обласний семінар для директорів та вчителів опорних шкіл області з проведенням  майстер-класу по втіленню ІТ-технологій в учбовий процес.

Хаміцевич І. Д.

Рівень захворювання на ГРИП та ОРВІ серед населення визнаний як низький. При цьому зареєстровано 4 випадки захворювання на ГРИП, з яких 4 - серед дітей.

Стонт В.П.

Тривають роботи по забезпеченню житлово-комунальних підприємств піском. Зобов′язано  житлово-комунальні підприємства вживати заходи по збиванню бурульок з дахів житлових будинків.

Фатун І.М.

15 лютого о 10.00 годині відбудеться мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ведеться підготовка заходів до Міжнародного жіночого дня, свята Масляної.

Доценко А.В.

10-12 лютого в СК «Свема» відбувся Чемпіонат України серед юнаків  з індорхокею. На базі ЗОШ №5 проведено обласний чемпіонат з кульової стрільби. Відбулися відбіркові змагання на Чемпіонат області з шашок.

Наймитенко А.М.

Тривають роботи по нарахуванню всіх видів соціальних допомог та субсидії на відшкодування витрат за спожиті житлово-комунальні послуги. Продовжується обстеження умов проживання одиноких непрацездатних громадян.

Левченко І.А.

Закінчено передачу матеріалів на збереження по об’єктах, що фінансуються за рахунок коштів Фонду державного розвитку. На стадії завершення роботи по введенню в експлуатацію ліфтів у будинках по вул.Свемівська.

Єфремов В.В.

Продовжується робота над Генеральним планом міста та роликом в форматі 3-Д. Триває збір даних по ІУ стадії плану.

Сокульська О.Ф.

Взято участь в обласному семінарі-навчанні «Інноваційні методи роботи з молоддю». До Дня закоханих в ЦЕВ «Юність» відбудеться захід «Романтична пара».

Кошик Л.П.

На обліку в Центрі зайнятості перебуває 1905 безробітних. Протягом лютого працевлаштовані 34 особи. 1554 громадян отримують допомогу по безробіттю. Роботодавцями заявлено 78 вакансій, укомплектовано 61 вакансія. Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України» оголошено конкурс по започаткуванню або відновленню приватної діяльності для осіб тимчасово переміщеним із зони АТО. Проводиться профорієнтаційна робота серед учнів та батьків в ЗНЗ.

Ткаченко О.О.

Згідно рішення міської комісії ТБ та НС, враховуючи низьку температуру зовнішнього повітря, було прийнято рішення про припинення учбового процесу в ЗНЗ. Акцію «До Вас з любов’ю» по збору гуманітарної допомоги військовим у зону АТО,  підтримали установи, організації, підприємства міста.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

Міським головою надано доручення:

1.Начальнику УЖКГ (Стонту В.П.) – вивчити ситуацію в будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії, в яких тариф перевищує встановлений та вжити енргозберігаючи заходи.

2. Начальнику відділу культури та туризму (Фатуну І.М.) прискорити процес створення на базі міської бібліотеки коворкинг - центру.

3. Начальнику Управління капітального будівництва (Левченку І.А.)  підготувати кошторисно-проектну документацію по об′єктам,  включеним депутатами міської ради в програму соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.

 

 

Начальник  загального відділу                                                      Т.М. Єпик

 

 

13.02.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"