Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 31 апаратної наради при міському голові

Протокол № 31  апаратної наради при міському голові

 

 10 вересня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

Порядок денний:

1. Нагородження Почесною відзнакою виконавчого комітету Шосткинської міської ради:

 Левченка Івана Артемовича - керівника  підприємства комунальної власності Шосткинської міської ради «Управління капітального будівництва» за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову міста Шостка, сприяння впровадженню в будівництво прогресивних  проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів;

Іва Дематтеиса – президента асоціації «Взаємодопомога. Франція - Україна» за активну волонтерську роботу, сприяння налагодженню українсько – французьких партнерських відносин, доставку французької гуманітарної допомоги у Шосткинську центральну районну лікарню

2.Про хід виконання Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2018 роки в 2018 році.

 

Доповідає: Сокульська Ольга Федорівна  – завідувач сектору молоді Шосткинської міської ради.

         3. Різне

          2. СЛУХАЛИ:   

          Сокульську О.Ф. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. - міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ: інформацію про хід виконання Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2018 роки в 2018 році взяти до відома.

 

 

3.СЛУХАЛИ:

 

Дац Н.М.

 

 

 

Стонта В.П.

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

                

 

Фатуна І.М.  

Отримано ліцензію на створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. Проводиться робота по перереєстрації 50 лікарів. В пологовому відділенні ЦРЛ приймаються заяви від проділь на отримання «Пакету малюка», які будуть передані до УПСЗН.

Встановлені  лічильники обліку газу в квартирах по вул. Воронізькій,44. Згідно рішення сесії міської ради, громадянам, які самостійно за власні кошти встановили індивідуальні лічильники обліку газу, буде виплачуватися компенсація в розмірі 1500 грн. з місцевого бюджету.

Відбулися заходи з нагоди Дня знань та Дня міста. В цьому році зареєстровано 6 тис.381 учень, що на 35 більше порівняно з минулим роком. За програмою «Нова українська школа» будуть навчатися 662 першокласники. Планується закупити додаткові дидактичні матеріали.

Проведено ряд заходів до Дня міста. 12.09.2018 р. в ЗОШ №9 відбудеться відкриття пам’ятної дошки на честь загиблого учасника АТО, Костянтина Сергієнка. 20.09.2018 до Дня партизанської слави в с. Остроушки. 21.09.2018 концертна бригада візьме участь у відкритті персональної виставки В.Ковтуна у м.Київ. 16-17 листопада в м.Шостка відбудеться перший тур фестивалю-конкурсу «Рідна пісня»

Наймитенко А.М.

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

Проводиться робота по призначенню житлових субсидій населенню.  Продовжений термін подання заяв на монетизацію житлових субсидій. На даний час отримано  заяви від 52% господарств, які мають право на монетизацію.

 

МЦФЗН "Спорт для всіх" виконуючи програму по залученню дітей до активних занять спортом,  провів фізкультурно-оздоровчий захід з дітлахами ДНЗ-1 "Дзвіночок". Відбувся Чемпіонат України з хокею на траві. Проведені Чемпіонат Сумської області зі стрибків на акробатичній доріжці, кубок міста з  шашок. В жовтні планується проведення Всеукраїнського турніру з лижоролерів на честь І.Бушмельова, Міжнародні змагання з гандболу.

На 12-13 вересня запланований  семінар для заступників директорів Обласного центру зайнятості. Вживаються заходи щодо підготовки закладу до осінньо-зимового періоду.

Отримано повідомлення від Глуховського управління Держпродспоживслужби про отруєння 2 осіб в’яленою непотрушеною рибою. Встановлений діагноз - ботулізм. Проведені перевірки оптових баз в місті. Вилучено рибу з похожими ознаками та направлено на експертизу до м.Суми. Через ЗМІ проведено роз’яснювальну роботу серед жителів міста та району.

Житлово-комунальні служби міста були задіяні під час підготовки міста до святкування Дня міста та у прибиранні міста. Активно працювало КП «Шостка-Зеленбуд». Проводиться викос трави в місті, особливо у місцях де виявлено проростання амброзії.

 

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

3.1.  Керівникам підприємств, установ, організацій міста провести активну підготовку закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

 

 

 

 

Міський  голова                                                                                   М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                            Т.М. Єпик

 

10.09.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"