Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 25 апаратної наради при міському голові

Протокол № 25

апаратної наради при міському голові

 

 23 липня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

Порядок денний:

1.Нагородження Почесною грамотою департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації начальника УПСЗН Шосткинської міської ради Наймитенко Антоніну Миколаївну за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди 50-ти річчя від Дня народження

2.Про роботу Шосткинського  хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба

2.Доповідач – директор Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба  (Сорока Т.І.)

         3. Різне

          2. СЛУХАЛИ:   

          Сороку Т.І. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. - міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови, Штогрин О.Т. – головний лікар ЦРЛ

1.ВИРІШИЛИ: інформацію про роботу Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба  взяти до відома.

 

3.СЛУХАЛИ:

     

Штогрин О.Т.

 

Медичні працівники закріплені за учбовими   закладами міста з метою надання медичної допомоги, проведення медичних оглядів, обстежень. Внесені поправки та повторно направлені документи на отримання ліцензії для Центру первинної медико-санітарної допомоги. Відбулася медична рада за підсумками роботи закладів  за 6 місяців 2018 року. Показники роботи порівняно з минулим роком не погіршилися та залишаються на рівні обласних. На 10 одиниць збільшився показник захворювань на туберкульоз. Жителі міста та району мають змогу безкоштовно пройти флюорографічне обстеження з метою виявлення захворювань на ранній стадії.

 

Волошко Л.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

Кошик Л.П.

 

 

Кашира Ю.Ю.

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

 

Мелашенко Г.В.

 

 

 

Штогрин О.Т.

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

Управління освіти ШМР тісно співпрацює з ШХТК: проводяться різноманітні спільні заходи, використовуються приміщення для проведення лабораторних робіт, МАН співпрацює з викладачами. За останні три роки студентами коледжу найбільше стали випускники ЗОШ №7. В ІІ зміні в заміському таборі «Світлий», яка розпочала роботу 21.07.2018 р.,  оздоровиться 124 дитини. До нового навчального року для Нової української школи придбані сучасні меблі для учнів та вчителів, комп’ютерна техніка. Проводиться поточний ремонт класних кабінетів. 3 кабінети потребують капітального ремонту.

ШХТК має всі необхідні умови для виконання вимог з охорони здоров’я. Триває оздоровча кампанія. Виявлені випадки захворювання на сальмонельоз. Проводяться профілактичні заходи в закладах групового відпочинку.

Служба зайнятості співпрацює з ШХТК: проводяться «Дні кар’єри», використовуються приміщення для навчання підприємців. Сумський прикордонний загін оголосив про набор на контрактну службу.

У зв’язку зі збоєм у програмному забезпеченні Пенсійного фонду України була затримка на декілька днів у виплаті пенсій. На сьогоднішній день пенсії виплачуються своєчасно.

Творчі колективи ШХТК беруть активну участь у загальноміських заходах та різних конкурсах. Професійний рівень колективів постійно зростає. З 25.07.2018 р. на базі відпочинку «Білі береги» розпочинає роботу пленер художників, у якому братиме участь Заслужений художник України В.Ковтун.

 

Тривають роботи по установке лічильників. Протягом тижня установлені 39 лічильників. Загалом встановлені 769 лічильників на 29 будинках. Житлово-комунальними підприємствами виконано ремонт 8568 м3 покрівлі та 1030 м3 капітального ремонту за бюджетні кошти. Виникла проблема в роботі каналізаційного колектору по вул. Воронізькій. Фахівцями вжиті заходи по перенаповненню каналізаційних потоків. Тривають ремонтні роботи.

УПСЗН співпрацює з ШХТК щодо виплати соціальних стипендій. Проводиться робота щодо нарахування громадянам всіх видів соціальних допомог та субсидії на відшкодування витрат за спожиті комунальні послуги.

В ШХТК значна увага приділяється дотриманню правил безпеки життя, недопущення НС у побуті. Населення оповіщається про погіршення погодних умов. Продовжується наповнення матеріального резерву. жителям міста, які постраждали в наслідок  стихійного лиха, роздані матеріали для ремонту.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

2.1. Т.в.о. начальнику управління освіти (Волошко Л.О..) сприяти роботі та підтримувати ново призначеного керівника заміського табору «Світлий»;

2.2.  Т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства (Мелашенку Г.В.) постійно проводити роботу по перевірці роботи зливних труб  у багатоповерхових будинках. з метою недопущення підтоплень.

2.3. Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) продовжити видачу продуктових наборів громадянам, що опинилися в складних життєвих умовах. Проводити роботу із сім’ями, яким відмовлено у наданні субсидії на відшкодування витрат за спожиті комунальні послуги, з метою вивчення всіх можливих варіантів щодо отримання ними субсидії.

 

Міський  голова                                                                   М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                              Т.М. Єпик

 

23.07.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"