Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 33 апаратної наради при міському голові

Протокол № 33   апаратної наради при міському голові

 

 24 вересня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: т.в.о міського голови Сиваєва Н.О.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

Порядок денний:

1.Про роботу  Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції  Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Доповідає: Григорчук Тетяна Григорівна  – начальник Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції  Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

          2. Різне

          1. СЛУХАЛИ:   

          Григорчук Т.Г. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Сиваєва Н.О.  – т.в.о. міського голови, Кравченко О.М. – керуючий справами виконкому.

ВИРІШИЛИ: інформацію про роботу Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції  Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

Стонта В.П.

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

                

 

 

 

Фатуна І.М.  

 

 

 

Закінчено перереєстрацію лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги, проводиться робота щодо початку її функціонування. Завершуються роботи по підготовке закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період. Підписані акти готовності.

Житлово-комунальні служби на 90% підготовлені до роботи  в осінньо-зимовий період. 50% закладів отримали паспорти готовності. Проведено нараду за участю представників УЕГГ, підрядної організації з м.Суми з метою вирішення питань установки індивідуальних приладів обліку газу.

 

21 жовтня в ЦЕВ «Юність» відзначено День позашкільника. В місті Шостка найбільша в Сумській області мережа позашкільних закладів, в яких займається більше 5700 учнів. В загальноосвітніх навчальних закладах проведені уроки щодо безпеки життєдіяльності. Триває підготовка закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

Викладачі та учні школи мистецтв з двогодинним концертом виступили на відкритті виставки Народного художника України, Почесного громадянина м.Шостки В.Ковтуна. В с. Остроушки проведені заходи з нагоди Дня партизанської слави. Танцювальний колектив Шосткинського інституту СумДу «Світанок» взяв участь у літературно-мистецькому фестивалі «Кролевкцькі рушники». Учасники колективу  привітали народну артистку України, професора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, Почесного громадянина міста Кролевця, Берегині  фестивалю — Євдокію Колесник.

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

Шилюк Н.Г.

 

 

 

Розпочато прийняття заяв та декларацій від населення, згідно талонів. Прохання до жителів міста приходити до відділу субсидій з заповненими бланками заяв та декларацій, в указаний в талончику час. Продовжений термін прийому заяв від домоволодінь з індивідуальним опаленням на монетизацію.

Міським центром «Спорт для всіх» проведені ряд спортивних заходів в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. відбулася першість міста з футболу серед школярів. В спорткомплексі КЗ «Імпульс» відбудеться міжнародний турнір з ганболу. 28.09.2018 р. буде проведений міський легкоатлетичний крос.

В селище Крутишино проведений урок мужності та заходи в с.Остроушки до Дня партизанської слави

Проведена квартальна перевірка системи оповіщення міста. Роботу визначено на відмінно. Оголошено штормове попередження по області. Очікується зниження температури зовнішнього повітря та сильний вітер.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

  1. Керівникам структурних підрозділів Шосткинської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій вжити заходів щодо підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

 

 

Міський  голова                                                                                   М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                            Т.М. Єпик

 

 

Про роботу  Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції  Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

24 вересня 2018 року

 

 

1 серпня виповнився рік з часу створення Фонду соціального страхування України. Функції Фонда в Шостці і Шосткинському районі виконує Шосткинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду. Рік становлення був непростим, відбувся ряд змін в законодавчій базі, пройшло велике скорочення штату, але працівники відділення доклали максимум зусиль щоб ці проблеми не були помітними для наших відвідувачів.

 

Декілька слів про роботу  нашого відділення За січень-серпень 2018 року в цифрах:

- на виплату лікарняних відділенням перераховані кошти в сумі 9,3 млн. грн.

- допомога по вагітності і пологах 2,6 млн. грн.

- допомога на поховання 61,5 тис. грн.

З січня цього року спрощений порядок направлення працюючих осіб на реабілітаційне лікування, за медичними показаннями. В реабілітаційних відділеннях пройшли відновлювальне лікування 18 осіб.

 

В Шосткинському відділеннні на обліку знаходиться   370  справ потерпілих на виробництві, отримують допомогу  310 осіб, на виплату щомісячних допомог, оплату за вісім місяців витрачено 4,2 млн грн.

Компенсація лікарняних особам, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві - 55,0 тис. грн.

Крім того ми виплачуємо: одноразову допомогу в разі втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві, забезпечуємо постраждалих засобами реабілітації, оплачуємо ритуальні послуги, вартість медикаментів придбаних для лікування потерпілих на виробництві.

В Санаторно курортних закладах оздоровлено з початку року оздоровлено 13 осіб, з числа постраждалих на виробництві.

 

З 1 жовтня кардинально змінюється Порядок документального оформлення Для уникнення непорозумінь і економії часу на переробку документів прошу бухгалтерів перед подачею документів на фінансування лікарняних звертатись за консультаціями до Основні зміни, які будуть працювати з 01 жовтня 2018 року

1.  Комісія (уповноважений із соціального страхування приймає рішення про призначення матеріального забезпечення  (чи відмову) не пізніше 10 днів з дня надходження документів підтверджуючих тимчасову непрацездатність, про що складається Протокол;

2. Бухгалтерія на підставі листка непрацездатності та протоколу комісії нараховує допомогу і не пізніше 5 робочих днів з дати затвердження Протоколу надає до робочого органу заяву-розрахунок

3. Відділення протягом 10 днів з дня надходження заяви-розрахунку перевіряє правильність нарахування виплат, уточнює дані, надає страхувальнику запити і рекомендації

4. Відділення протягом 10 днів з дня надходження заяви-розрахунку надає фінансування страхувальнику (за відсутності зауважень) чи повертає її із зауваженнями

5. Страхувальник після отримання фінансування здійснює виплату працівникам-у найближчий після призначення строк для виплати

6.  Страхувальник  повідомляє Відділення про виплату матзабезпечення протягом місяця після її здійснення

7.  Відділення здійснює перевірку щодо використання коштів Фонду у разі відсутності інформації про виплату протягом 3-х місяців з дня проведення фінансування.

нашого відділення.

 

24.09.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"