Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 34 апаратної наради при міському голові

Протокол № 34

апаратної наради при міському голові

 

 01 жовтня 2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 особи  (список додається).

Порядок денний:

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку міста Шостка за І півріччя 2018 року.

Доповідає: Гребенюк Дар’я Миколаївна  – начальник управління еконломіки

         2. Різне

          1. СЛУХАЛИ:   

          Гребенюк Д.М.  –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Сиваєва Н.О.  – заступник міського голови, Пустовіт В.Є. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ: інформацію про виконання плану соціально-економічного розвитку міста Шостка за І півріччя 2018 року взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

Стонта В.П.

 

Сергєйко Н.О.

 

Сергєйко Н.О.

 

                

 

Фатуна І.М.  

 

 

 

Завершені роботи по формуванню Центру первинної медико-санітарної допомоги. Розпочато підписання декларацій. З 01.01.2019 року буде здійснюватися фінансування за кожного пацієнта.

 Продовжуються роботи по установке індивідуальних приладів обліку газу та отримання компенсації за установку.

До Дня працівників освіти 04.10.2018 р. в ЦЕВ «Юність» відбудеться вистава «Зіркова жінка». Ямпільський район долучився до роботи інклюзивного центру. Відбувся захід рамках обласного дидактико-педагогічного колоквіуму «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти». Триває підготовка закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

01.10.2018 в Школі мистецтв відбудеться концерт до Дня музики. Вхід вільний. В центральній бібліотеке триває виставка «Магія цілющих трав». В міському краєзнавчому музеї працює виставка вишивальниці Л.Андрусенко. 06.10.2018 р. в БК «Зірка» відбудеться вистава Шосткинського театру «Звідки беруться діти»

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кашира Ю.Ю.

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

Станом на 01.10.2018 змін в Законодавстві щодо умов призначення субсидій не відбулося. Продовжується прийом заяв та декларацій від населення. Особам, які отримали талончики на грудень, листопад субсидію буде призначено з 01.10.2018 р. В платіжках від надавачів комунальних послуг будуть зроблені перерахунки.

28.09.2018 р.  проведений міський легкоатлетичний крос. В СК «Імпульс» відбувся ветеранський турнір  з гандболу серед чоловічих та жіночих команд, першість міста з футболу. 8-9.10.2018 р. відбудеться фінал Кубку України з лижоролерів на честь І. Бушмельова та змагання з шашок серед школярів.

З метою партнерської підтримки дітей та молоді внутрішньо переміщених осіб спільно з громадською організацією переселенців «Потрібні люди» та студентами Шосткинськго інституту СумДУ реалізовано проект «Пересувний табір «Історичними перлинами Батьківщини». Проект відбувся завдяки фінансовій підтримці управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. В рамках проекту відвідане Київський Національний музей історії України, Київський Національний науково-природничий музей НАН України та Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" м.Батурин.

 

 

Проводиться підготовча робота до виплат з 04.10.2018 року пенсій за жовтень. Всім пенсіонерам, що отримують пенсії через «Ощадбанк», необхідно отримати електронне пенсійне посвідчення. Спільно з УПСЗН проведена робота щодо легалізації заробітної плати. Державною фіскальною службою та державною виконавчою службою вживаються заходи до боржників платників податків.

На обліку в Центрі зайнятості перебуває 2581 безробітний. Виплати по безробіттю отримують 1013 осіб. За підтримки директора обласного Центру зайнятості в місті Шостка відновлені громадські роботи, на які додатково виділені кошти з обласного бюджету. заклад до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років підготовлений.

Тривають роботи по благоустрою міста. Проводиться відновлення тротуарів в районі Державної фіскальної служби та РаГСу, виконані роботи по зовнішньому освітленню вулиці Сумської. Проводяться роботи по санації та виготовленню експертного проекту на реконструкцію каналізаційного колектору.

За 9 місяців 2018 року Шосткинським міжрайонним Управлінням Держпродспоживслужби проведені 61 планова та 15 позапланових перевірок. Триває формування планів на наступний рік.

 

 

ВИРІШИЛИ:

Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

Керівникам структурних підрозділів Шосткинської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій звернути увагу на толерантне ставлення та  відношення до людей, які до них звертаються.

Начальнику управління освіти (Сергєйко Н.О.), головному лікарю ЦРЛ (Штогрину О.Т.) підтримувати належний температурний режим в закладах.

Начальнику УЖКГ (Стонту В.П.) дати доручення керівникам ЖКП міста терміново вжити заходи по перевірке готовності системи опалення житлового фонду до   прийому теплоносія.

 

 

Директору УКБ (Левченко І.А.) протягом 3-х днів оголосити тендер на виконання робіт по ремонту дороги по вул. Воронізькій.

 

Міський  голова                                                                                   М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                            Т.М. Єпик

 

Довідка про соціально-економічний розвиток міста

 

Промисловість та інвестиції: За 8 місяців 2018 року загальний обсяг випуску товарної продукції промисловими підприємствами основного кола звітності склав панад 1,3 млрд.грн. Темп промислового виробництва – 104,3%.

Загальний обсяг реалізованої промислової продукції по місту а за 8 місяців 2018 року очікується на рівні  1,5 млрд. гривень. (на рівні 2017р. 1519,1 млн.грн.).

За перше півріччя 2018 року освоєно 52,6 млн.грн. капітальних інвестицій (132,5% до відповідного періоду минулого року).

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій на 01.07.2018р.  склав 44,0 млн.дол.США (на 01.01.2018р. – 43,3 млн.дол.США).

У 2018 році було подано 5 проектів на участь у конкурсі, які фінансуються за кошти ДФРР. Загальна вартість проектів 78,9 млн.грн.  

За підсумками конкурсного відбору у 2018 році будуть реалізовані  два проекти (ДФРР – 12,8 млн.грн., МБ – 1,6 млн.грн.):

-                     капітальний ремонт проїзної частини вулиць Воронізька, Кожедуба в м.Шостка Сумської області (ДФРР – 10,8 млн.грн., МБ – 1,2 млн.грн.);

-                     реконструкція Шосткинської НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей по вул. Свободи, 33 в м.Шостка Сумської області (ДФРР – 2,0 млн.грн., МБ – 0,4 млн.грн.). 

Доходи населення. За ІІ  квартал 2018 року середньомісячна заробітна становила 5848 грн. (125,2% до відповідного періоду минулого року).

Проблемним залишається питання виплати заробітної плати. Зростання відбулося внаслідок накопичення боргів на підприємстві державної форми власності (на їх долю припадає 88,9% від загальної заборгованості). З цього боргу 91,9% належить КП ШКЗ «Зірка» та 8,1 % НДІХП.

Хоча ці підприємства державної форми власності, але міська влада приймає безпосередню участь у вирішенні відповідних питань.

Так, у 2018 році було вирішено питання відокремлення військової частини та передано нерухоме майно з управління «Укроборонпрому» до сфери управління Міністерства внутрішніх справ. Тим  самим значно зменшено фінансове навантаження на КП ШКЗ «Зірку». На даний час ведеться робота з «Укроборонпромом» з питання надання державного замовлення для підприємства.

Зайнятість населення: У січні-серпні 2018 року послугами служби зайнятості користувалися 3384 особи, з них 2669 зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості роботу отримали 1317 осіб, з них 596 зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування 38,9%.

Чисельність зареєстрованих безробітних зменшилася в порівнянні із початком року на 81 особу (або на 6,5%) і станом на 01.09.2018р. складає 1159 осіб.

Пенсійне забезпечення: Станом на 01.07.2018р. на обліку в управлінні Пенсійного фонду перебуває 23993 пенсіонерів м.Шостка (98,0 % до відповідного періоду минулого року). Середній розмір пенсії по управлінню складає 2170,6 грн.

 

Начальник управління економіки ШМР                                            Д.М.Гребенюк

 

 

 

02.10.18

 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"