Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 12 апаратної наради при міському голові

Протокол № 12  апаратної наради при міському голові

 

 02 квітня  2018 року                                                                       

 м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб  (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Привітання з присвоєнням  чергового  рангу посадової особи місцевого самоврядування в межах  посад Белясник Оксану Михайлівна начальнику відділу державної реєстрації Шосткинської міської ради.

2. Про хід виконання в 2017 році рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 29.12.2016 № 326 «Про основні напрямки підготовки і цивільного захисту міста Шостка на 2017 рік».

Доповідач -  в.о. заступника міського голови - начальник  Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС (Ткаченко О.О.).

3. Різне

2. СЛУХАЛИ:   

Ткаченко О.О. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, заступник міського голови Сиваєва Н.О.

ВИРІШИЛИ: Інформацію про хід виконання в 2017 році рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 29.12.2016 № 326 «Про основні напрямки підготовки і цивільного захисту міста Шостка на 2017 рік» взяти до відома.

3.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.              

Протягом І кварталу лікарі взяли участь у різних наукових заходах та пройшли навчання в м.Київ , м.Харків. З 01.04.2018 стартує програма «Обери свого лікаря». Запрошуються жителі міста для реєстрації у лікарів.

 

Стонт В.П.

 

Триває установка індивідуальних лічильників обліку газу. На поточному тижні заплановано установку лічильників у 3-х будинках. Відремонтований каналізаційний колектор в будинку по вул. Робочій, 22. Проводяться роботи по відкачуванню води в окремих будинках, що цього потребують.

Сокульська О.Ф.

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

 

 

 

Півненко З.П.

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

ВИРІШИЛИ: 

Проведено засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання молоді. Відбулося засідання Господарського суду. Прийнято рішення щодо передачі заміського табору «Світлий» у комунальну власність.

Розпочинає роботу обласний тренінг «Цифрові інструменти в професійній діяльності", який проводиться компанією Google Україна. 7 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Шостки стали переможцями в ІУ Всеукраїнському етапі учнівських олімпіад. Додаткові навчальні години для підготовки учнів для здачі ЗНО використовуються в повному обсязі.

Безробітні, що беруть участь в громадських роботах, направлені до УПСЗН, з 10 квітня розпочнуться роботи по санітарній очистці та благоустрою міста. Проводиться профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх начальних закладів. На даний час проводяться тематичні зустрічі «Професії нашого міста» в МАН.

Проводяться роботи по переключенню електричних мереж ПАТ «ШЗХР» до мереж Обленерго. Роботи виконані на 2 будинках. Продовжуються на 5 будинках. Триває реконструкція будівлі школи-ліцею та робота над проектом по реконструкції самопливного каналізаційного колектору.

Надано рекомендації щодо підготовки заміського табору «Світлий» до роботи . Проводиться робота щодо поводження з токсичними відходами, проводяться лабораторні дослідження та аналізи.

 

 

 

Ведеться підготовка до фестивалю «Поліська рапсодія». Розроблені заходи для дітей на час весняних канікул. Розпочато писанковий марафон.  Проведені заходи до 100-річчя Української революції 1917–1921 років.

Триває робота по прийому заяв від громадян з метою  виплати компенсації домоволодінням з перетарифами за послуги теплопостачання,  привітанню з Великодневими святами учасників АТО, членів їх сімей, пристарілих одиноких громадян.

Вживаються заходи щодо відновлення енеогопостачання військовій частині 3022 Національної Гвардії України. Здійснено підключення до котельні приміщень де перебувають військові строкової служби.

 

 

  1. В.о. заступника міського голови – начальнику Управління НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС (Ткаченко О.О.) надавати всебічну допомогу в/ч 3022
  2. Національної Гвардії України та сприяти прискоренню відновлення енергопостачання на даний об’єкт.
  3. В.о. заступника міського голови – начальнику Управління НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС (Ткаченко О.О.), начальнику УЖКГ (Стонту В.П.)
  4. вжити заходів щодо недопущення потрапляння стічних вод від танення снігу у підвальні приміщення житлових будинків.
  5. Керівникам управлінь, структурних підрозділів (згідно графіку)  провести обстеження місць богослужіння під час Великодня, з метою забезпечення якісного
  6. санітарного стану, зовнішнього освітлення територій.

 

Міський голова                                                                           М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                     Т.М. Єпик

 

 

02.04.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"