Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 13 апаратної наради при міському голові

Протокол № 13  апаратної наради при міському голові

 

 16 квітня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 особи  (список додається).

Порядок денний:

1. Про стан та перспективи благоустрою міста Шостка.

Доповідач -  начальник відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради Єфремов В.В.

3. Різне

1. СЛУХАЛИ:   

Єфремова В.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Кравченко О.М. - керуючий справами виконкому

ВИРІШИЛИ: Інформацію про стан та перспективи благоустрою міста Шостка взяти до відома. Продовжувати активну роботу в цьому напрямку. Прискорити процес створення на базі ЦКіД «Синема Центру».      

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.              

Проводилися роботи по благоустрою територій медичних закладів та територій, закріплених за працівниками медзакладів. Вивезено 8 машин сміття. Силами ЦРЛ виконаний косметичний ремонт в наркологічному відділенні, лабораторіях. Зафіксований випадок захворювання на кір у громадянина, що приїхав з м.Київ. Вишукується можливість зробити щеплення медичним працівникам проти кору.

 

Стонт В.П.

 

Триває установка індивідуальних лічильників обліку газу. На поточному тижні  встановлені 86 лічильників. 4 підрядні організації будуть задіяні у вивезенні сміття з кладовища.

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

Волошко Л.О.

 

 

 

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

Ворона Т.В.

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

З 02.04.2018 до 22.04.2018 року в місті триває щорічна благодійна акція «Серце до серця»  з метою придбання медичного обладнання   для лікування дітей з вадами слуху. Проведений міський захід «Студентська весна». Проведено комісійне обстеження заміського табору «Світлий». Триває підписання актів.

Розпочаті заняття в ЗНЗ після весняних канікул. В школах будуть проведені уроки інформатики з елементами робототехніки. Проведено пробне ЗНО з англійської мови. Усунені недоліки, що виникли в ході роботи. Визначено перелік заходів, необхідних для сталого проходження літньої оздоровчої кампанії в дитячому таборі с. Лушники. Відбувся тренінг «Цифрові інструменти Google у професійній діяльності». Участь у даному заході буде урахована педагогічним працівникам під час проходження атестації.

За 11 днів квітня укомплектовано 97 вакансій. 80 вакансій – в активному стані. 16 квітня о 10.00 годині відбудеться зустріч вивільнених працівників Виправної колонії з представниками в\ч 3022 та Національної поліції з метою подальшого працевлаштування.

Відбувся 18-й фестиваль класичної та камерної музики «Поліська рапсодія». В рамках фестивалю відбувся конкурс скрипалів та віолончелістів, в якому взяли участь представники 10 регіонів. Вихованці Шосткинської школи мистецтв посіли І,ІІ, ІІІ місця у різних вікових категоріях.

Служба працює в штатному режимі. Проводяться планові та позапланові перевірки.

Триває робота по нарахуванню та виплатам до 9-го травня. Організований автоматичний перерахунок субсидій на літній період. Ведеться підготовка до відзначення Дня Чорнобильської трагедії та привітань учасників, ветеранів війни. Зібрано 7 тис. заяв від населення на відшкодування витрат на послугу з теплопостачання домоволодінням з перетарифами. Виплачені кошти згідно 4 тис. звернень. Одиноким громадянам, що опинилися за межею бідності, доставлені кулічі до Великодня та надаються набори продуктів харчування.

Громадянин, хворий на кір уникав контакту з дітьми. Дорослі, що контактували з хворим, запрошені для проходження медичного обстеження. З метою уникнення спалаху кіру необхідно зробити своєчасне щеплення, особливо це стосується дітей. Настав масовий період активізації кліщів. У разі виявлення їх нападу, необхідно звертатися до медичних установ.

Міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведені три спортивні заходи в мікрорайонах міста. В спортивній залі ШКЗ «Імпульс» відбулася Першість Відкритого Чемпіонату Сумської області з карате. Команда міста посіла І місце. В ДЮСШ «Барса» проведено Першість міста з художної гімнастики.

Триває підготовка пляжу на озері Галенківському до літнього періоду. 14 квітня, за участю працівників виконкому, проведено Толоку на даному об»єкті. У зв’язку з встановленим ІУ рівня пожежної безпеки та збільшенням викликів Управління НС, звернення до жителів міста не розводити багаття, не палити траву, лист. Згідно плану, на наступному тижні відбудеться навчання працівників освіти, медичної галузі, інших підприємств, установ, організацій в тому числі і представників Ямпільського та С.Будського районів спеціалістами Обласного Центру Цивільного захисту

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію керівників взяти до відома.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій міста організувати прибирання прилеглих, та закріплених територій.

Міський голова                                                                             М.П. Нога

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

 

 

02.04.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"