Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 6 від 18.02.19

 

Протокол № 6

апаратної наради при міському голові

 

 18 лютого 2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб  (список додається).

Порядок денний:

  1. Про роботу Шосткинської дитячої школи мистецтв

     Доповідає: Лоза Юрій Дмитрович      -  директор Шосткинської дитячої школи мистецтв

          1. СЛУХАЛИ:   

          Лозу Ю.Д. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

         2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

 

 

 

Гребенюк Д.М.

 

 

 

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.                                                        

 

 

Здійснюється щоденний контроль та моніторинг захворювань на вірусні інфекції. Протягом тижня постерігається зменшення зареєстрованих випадків ГРИП та ОРВі. Серед дорослого населення, зареєстровано 350 осіб, порівняно з минулим тижням 450 осіб.   Серед школярів зареєстровано 158 осіб порівняно з минулим тижням 122. Лабораторно підтверджені 2 випадки захворювання на ГРИП. Необхідно продовжувати заходи попередження та профілактики захворювань. Триває медичний огляд учасників ліквідації наслідків ЧАЕС, учасників АТО, ветеранів війни. За результатами комісії будуть виписані пільгові рецепти на медичні препарати, направлення на санаторно-курортне лікування. На виконання Постанови КМУ «Про формування госпітальних округів» на даний час ще не підготовлено розпорядження Голови ОДА.

 

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні Шостки вибороли 60 призових місць: 6 - перших, 21 - других, 33 - третіх. Таким чином, Шостка посіла ІІ місце в області, поступившись лише обласному центру. До п'ятірки лідерів потрапили ШНВК: школа-ліцей - 32 призових місця, гімназія - 16 місць. Уже в березні 2019 року 12 шосткинських школярів захищатимуть честь міста та області на ІV етапі олімпіад з історії, математики, хімії, астрономії, української мови та літератури, німецької, російської мов. 15 лютого 2019 року на базі Шосткинської МАН розпочала роботу група вихователів закладів дошкільної освіти міста Шостки з вивчення англійської мови. Заняття буде проводити досвідчений педагог Юлія Радохліб двічі на тиждень (четвер, п'ятниця). Після завершення навчання та складання іспитів вихователі проводитимуть заняття українською та англійською мовою.

Подяка викладачам школи мистецтв за підготовку талановитих учнів. До 20.02.2019 вся база отримувачів субсидій буде передана до Кабінету Міністрів України. Монетизацію отримувачі субсидії зможуть отримати в березні за лютий місяць. Пенсіонери отримають кошти через поштові відділення або на картки через відділення «Ощадбанку», інші категорії громадян отримують на картки через відділення «Ощадбанку», про що буде повідомлено через СМС. В місті Шостка зареєстрована найбільша кількість отримувачів субсидії по Сумській області.

Надходить велика кількість скарг від жителів міста на високі тарифи по теплопостачанню. Зроблений аналіз тарифів, який становить в м.Шостка-44,27 грн., в м.Суми-43,48 грн., в м.Конотоп-44,69 грн., в м.Глухів-41,72 грн., в м. Охтирка-48,80 грн.. Вперше в Україні прийнято рішення НКРЕ про зниження тарифу на послуги теплопостачання по м.Шостка. 22 лютого відбудеться агро-форум «Сіверщина 2019» на базі Шосткинського інституту СУМДу. під час форуму плануєьться поширення досвіду Ображіївської територіальної громади.

Проведено ряд спортивно-масових змагань. На базі ЗОШ №5 відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, змагання з шашок серед

3

 

школярів. В СК «Імпульс» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів. На базі СК «Свема» проведено Першість міста з боксу серед чоловіків. Приємна новина наш земляк, боксер першої напівсредньої ваги Іван Редкач отримав перемогу над 37-річним американцем Тайроном Харрисом,         відправивши його в нокаут уже в першому стартовому раунді.

 

Випускники школи мистецтв вступають до самих престижних ВУЗів. В рамках патріотичного виховання молоді запланований захід «Молодь обирає здоров’я». Відбулося підведення підсумків та нагородження переможців ІІІ Відкритого регіонального фестивалю «Вареники-Шостка-Фест». Гран-прі отримала команда із м.Суми.

Вихованці школи мистецтв відрізняються високим патріотичним вихованням. Закладом постійно надається допомога військовослужбовцям в зону АТО. Заклади цивільного захисту міста отримали високу оцінку від Голови Сумської ОДА Клочка М.О.

                                                                 

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

  1. Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) вживати заходи щодо призначення субсидії максимальній кількості громадян, які цього потребують. Надавати допомогу громадянам, які опинилися в скрутних життєвих умовах.

 

  1. Начальнику управління економіки (Гребенюк Д.М.) проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо тарифів на комунальні послуги. Опрацьовувати з комунальними підприємствами-надавачами послуг платіжки до того, як їх отримають споживачі.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                        М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                Т.М. Єпик

 

 

 

18.02.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"