Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 8 від 04.03.19

Протокол № 8

апаратної наради при міському голові

 

 04 березня 2019 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб  (список додається).

Порядок денний:

1.Про роботу Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

ДОПОВІДАЄ: Кашира Юрій Юрійович     - начальникШосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

 

          1. СЛУХАЛИ:   

          Каширу Ю.Ю. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Могильний В.В. – заступник міського голови

         2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

Стонт В.П.

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

Наймитенко А.М.

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

 

 

Шкарін С.І.

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

 

Шиман І.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Нога М.П.

 

 

Ситуація із захворюваннями на ГРИП та ОРВІ в місті стабільна. Профілактичні заходи продовжуються. Протягом тижня випадків захворювання на кір не зафіксовано. В пологовому відділені народилася двійня немовлят. 06.03.2019 заплановано засідання регіональної ради госпітального округу за участю представників Сумської обласної державної адміністрації.

 

Протягом тижня зареєстровані 399 випадків захворювань на ГРИП та ОРВІ, 299 з яких – діти. Вживаються профілактичні заходи. Були закриті 2 класи в ЗОШ №№7,8 на карантин. Епідемічний поріг на 25% нижчий за встановлений. По Україні з початку року зафіксовані 42 летальні випадки від ГРИПу. В поточному році зафіксовано 10 випадків захворювання на дифтерію. Починаючи з 26 років всі повинні здійснювати ревакцинацію кожні 10 років.

 

Завершений міський етап обласного конкурсу на кращий сайт закладів дошкільної освіти. Кращими визнані ДНЗ №№ 10,8,5. Залишилося 3 тижні до кінця реєстрації на ЗНО. В цьому напрямку проводиться активна робота серед випускників.

Вживаються заходи щодо боротьби с ожеледицею, проводиться ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Система теплозабезпечення в місті працює в сталому режимі. Виникають незначні аварійні ситуації, які своєчасно ліквідуються.

Відбувся міський конкурс з нагоди Міжнародного жіночого дня «А ну-мо, дівчата». Перше місце посіла команда Шосткинського медичного училища. Ведеться підготовка до відзначення Масляної, під час заходів буде нагороджено 9 команд-переможців конкурсу снігових фігур.

08.03.2019 відбудеться свято «Проводи зими» на території Ображіївської територіальної громади. 09.03.2019 на головній сцені міста відбудуться заходи з нагоди святкування Масляної. В Центральній міській бібліотеці працює виставка робіт «Котоманія»,  В Краєзнавчому музеї працює  фотовиставка «Україна 1932-33 роки».

На базі СК «Свема» проведений турнір з футзалу серед юнаків. Заплановано ряд спортивних заходів до Міжнародного жіночого дня та  під час святкування Масляної.

 Завершено формування реєстру житлових субсидій у готівковій формі. Опрацьовані всі заяви та декларації, що надійшли до УПСЗН.

В 2019 році продовжено програми компенсації роботодавцям єдиного внеску, допомоги для ведення  підприємницької діяльності. На обліку перебуває 1836 безробітних, 28 з них беруть участь у громадських роботах. Безробітні, які будуть брати участь у роботі виборчих комісій, з обліку зніматися не будуть. Фахівці Центру візьмуть участь у конкурсі креативних млинців, запровадженим ТРК «Телеком-сервіс».

З метою отримання електронних ключів для видачі документів дозвільного характеру, в м.Києві відбувся семінар-навчання з тестуванням. Проводиться робота по розгляду звернень громадян, надається допомога комунальним підприємствам  з питань архітектурно-будівельного контролю.

На експертизу направлена проектно-кошторисна документація по проекту «Безпечна вулиця». На поточному тижні будуть завершені роботи по реконструкції самопливного колектору по вул. Пушкіна - вул. Українська.

Вживалися заходи щодо недопущення виникнення в місті надзвичайних ситуацій. Проводиться обстеження шлаконакопичувачів та вивчається технічний стан гідроспоруд на території КП «ШКЗ «Зірка» з метою сталого проходження весняного паводку. Визначаються місця можливого підтоплення. Проводяться заходи щодо обстеження захисних споруд. Надається допомога жителям міста на встановлення приладів обліку газу. Ведеться підготовка до початку робіт по ремонту покрівель, вживаються заходи по ліквідації сміттєзвалищ.

Спостерігається активність виборців, які бажають змінити місце голосування або перевірити списки виборців. 01.03.2019 направлені зведені списки виборців до ЦВК. Повторно списки будуть направлені 10 та 20 березня. Відбулася заміна виборчих дільниць з приміщення по вул.Робоча,1 (колишне ПТУ-10) в приміщення по вул. Робоча,5 ( товариства допомоги особам з інвалідністю «Турбота»), з приміщення по вул. Онупрієнка,13 (Укртелеком, цех телекомунікаційних послуг) в приміщення по вул. Свободи,70 (ЗОШ №11 спортивна зала)

Жителям міста під час проходження виборчого процесу дотримуватися рівноваги і спокою, не зважаючи на процеси, що відбуваються в Україні. Вибори будуть дуже важливими і відповідальними.

 

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

  1. Начальнику відділу ведення державного реєстру виборців (Шиман І.Ю.) оприлюднити в ЗМІ інформацію про зміну адрес виборчих дільниць.
  2. Начальнику Управління житлово-комунального господарства (Стонту В.П.) прискорити підготовчі роботи по ремонту покрівель житлового фонду міста.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                        М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                  Т.М. Єпик

 

 

04.03.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"