Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 9 від 12.03.19

Протокол № 9

апаратної наради при міському голові

 

 11 березня 2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 особи  (список додається).

Порядок денний:

1.Про роботу відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Шиман Ірина Юріївна     - начальниквідділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради.

 

          1. СЛУХАЛИ:   

          Шиман І.Ю. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Могильний В.В. – заступник міського голови

         2.СЛУХАЛИ:

 

Дац Н.І.

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Стонт В.П.

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість захворювань  на ГРИП та ОРВІ на 42% нижче епідемічного порогу. Триває процедура оформлення документів на таможні для отримання гуманітарного вантажу з Франції.

 

Епідемічна ситуація в місті відповідає сезонній. Студента Київського ВУЗу з діагнозом кір госпіталізовано до інфекційного відділення ЦРЛ. Увага до захворювань на кір посилена. Населенню необхідно проводити щеплення, мити руки, уникати скупчення людей. При ознаках (кашель, нежить, почервоніння очей) звертатися до сімейного лікаря.

 

16.03.2019 відбудеться пробне ЗНО. Залишається один тиждень для реєстрації на основне ЗНО. Посилена увага приділяється підготовке учнів з точних предметів: математики, фізики, хімії. З метою надання роз’яснень про важливість складання ЗНО саме з цих   предметів проведені бесіди з випускниками та батьками  11-х класів.

Розпочинаються роботи по очищенню  міста від сміття після таїння снігу. Відповідно до звернень громадян з питань ремонту покрівель, буде проведено обстеження дахів та розпочаті ремонтні роботи. Деякі ЖКП вже придбали необхідні матеріали.

В АРТ-Центрі триває виставка «Сучасний вимір». 15.03.2019 о 15.00 годині в Краєзнавчому музеї відбудеться відкриття традиційної художньої виставки «Весняний капіж». 14.03.2019 р. в ЦКД «Юність» відбудуться заходи до Дня добровольця. До 200-річчя П.Куліша оголошений конкурс на кращі роботи.

З 01.03.2019 р. в Україні стартував пілотний проект по монетизації житлових субсидій. І етап включає виплати субсидіантам, які подали заяви та декларації до 31.12.2019 р. ІІ етап – з 01.01.2019 року. Пенсіонери, які отримують пенсію через поштові відділення отримають кошти за монетизацію разом з пенсією, іншим пенсіонерам (близько 800 осіб) та громадянам різних інших категорій необхідно відкрити рахунки та отримати карточки у відділеннях «Ощадбанку». Пенсіонери вже отримали повідомлення про розмір субсидії. В платіжних дорученнях від підприємств-надавачів послуг, розмір субсидії вказуватися не буде.

В Центрі зайнятості продовжуються втілюватися новітні технології. За допомогою Інтернету можна отримати талончик для відвідування Центру, записатися для участі у різних заходах, ознайомитися з вакансіями, громадськими роботами, розмірами виплат по безробіттю. На перспективу планується введення додаткової послуги щодо працевлаштування не лише за місцем проживання.

 

 

На сесії міської ради прийнято рішення про перерозподіл коштів з минулого року на ремонт та реконструкцію об’єктів. Підрядною організацією «Автомагістраль Південь» найближчим часом будуть проведені роботи по реконструкції вулиці Чернігівській.

НС протягом тижня не було. Аварійні ситуації ліквідувалися своєчасно. Здійснюється контроль за рівнем води в м.Шостка. У зв’язку з тонким льодом на річці Шостка прохання бути пильними та не допускати дітей. В квітні поточного року представниками обласного центру будуть проведені курси для керівників та відповідальних осіб підприємств, установ, організацій м.Шостка та Ямпільського, С.Будського районів щодо недопущення НС природного та техногенного характеру. Звернення до керівників підприємств, установ, організацій міста розпочати заходи по санітарній очистці закріплених санітарних зон. За невиконання правил благоустрою інспекторами УЖКГ будуть застосовуватися  штрафні санкції.

 

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

  1. Міський голова висловив подяку всім хто брав участь в організації зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України Розенко П.В. та свята Масляної.

 

  1. Начальнику УЖКГ (Стонту В.П.) вживати заходи по благоустрою міста, направляти інспекторів для накладання штрафних санкцій на керівників підприємств, установ, організацій за неналежне виконання заходів по благоустрою.

 

Міський голова                                                                        М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                Т.М. Єпик

 

 

 

 

 

 

12.03.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"