Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№231 від 26.07.2011 р. "Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у жовтні–листопаді 2011 року"

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 “Про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 р. № 1841 та Указу Президента України від 04 листопада 2010 р. № 1009/2010 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців в 2011 році”, виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

З 1 жовтня по 30 листопада 2011 року провести призов громадян 1993 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадян України 1986 - 1992 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову, не призваних раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Для проведення призову громадян на строкову військову службу затвердити склад міської призовної комісії згідно з додатком 1.

Головному лікарю ЦРЛ Штогріну О.Т.:

3.1.    До 1 серпня 2011 забезпечити призовну дільницю, медичним та господарським майном, необхідним для проведення медичного огляду призовників, відповідно до ст. 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та наказу МО України за № 402 від 14.08.2008 року.

3.2.    До 1 серпня надати у військкомат амбулаторні картки (Ф № 25 та 25-1/У) на всіх юнаків, які підлягають осінньому призову 2011 року, а також списки осіб поставлених на диспансерний облік з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних захворювань, інфекційних захворювань шкіри, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.

 3.3. Перед медичним оглядом усім призовникам провести рентгенологічне (флюорографічне) дослідження органів грудної клітини, клінічний аналіз крові, визначити групу крові та резус-належність, дослідження сечі, туберкулінові проби та профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, ЕКГ, інші дослідження. Роботу лабораторії розпочати 1 серпня 2011 року з розрахунку навантаження 50 призовників на день.

3.4       . Роботу медичної комісії з огляду призовників на призовній дільниці

розпочати з 8 серпня 2011 року.

3.5.    На період призову звільнити лікарів-спеціалістів та середній

медичний персонал від основної роботи та направити у розпорядження військового комісара для проведення медичного огляду призовників згідно з додатком 2.

3.6.    Для проведення обстеження призовників з хворобами, виявленими в ході медичного огляду, в кожному із відділень ЦРЛ виділити по 10 ліжко-місць. Про хід обстеження та лікування постійно інформувати військовий комісаріат через лікаря, який забезпечує роботу медичного персоналу, або за тел. 2-30-08. Для медичного обстеження призовників направляти їх до Сумської обласної клінічної лікарні, Глухівського психо-неврологічного диспансеру та Сумського ОКД. Обстеження закінчити до 20 листопада 2011 року.

3.7.    Для роботи з лікарями медичної комісії виділити 7 медичних сестер, а також одного працівника зі складу середнього медперсоналу для контролю за проходженням призовниками лікування та обстеження в медичних закладах.

  1. Голові призовної комісії Сиваєвій Н.О.:

4.5.    Організувати та провести черговий призов громадян України на строкову військову службу у суворій відповідності до вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 “Про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” та інших нормативних і керівних документів.

4.6.    Забезпечити виконання наряду на призов.

4.7.    Надавати міському військовому комісаріату необхідну допомогу з питань забезпечення призовної дільниці технічними працівниками, оперативним транспортом, організації оповіщення призовників, перевезення їх до обласного збірного пункту та висвітлення в місцевих ЗМІ інформації про хід призову.

4.8.    Провести разом з військкоматом, керівниками ЖКО, правоохоронними органами профілактичну роботу серед призовників по запобіганню ухилення їх від проходження строкової військової служби та вжити заходів для забезпечення організованого прибуття громадян у військовий комісаріат.

4.9.    Організувати 5 серпня 2011 року проведення заняття з членами призовної комісії, лікарями-фахівцями, керівниками житлово-експлуатаційних організацій, керівниками підрозділів по роботі з кадрами підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також з посадовими особами, які ведуть облік призовників.

 5. Виконуючому обов’язки начальника Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Лютій Н.Г. до 10 серпня 2011 року надати списки призовників, які визнані інвалідами.

 6. Головному лікарю сан-епідеміологічної станції до 10 серпня 2011 року надати списки призовників, які перехворіли протягом останніх 6 місяців інфекційними хворобами.

 

 7. Начальнику управлінням освіти Шосткинської міської ради Наймитенко А.М.:

 7.1. Призначити на період призову основного та дублюючого практичного психолога для проведення морально-психологічного вивчення призовників на предмет їх придатності для проходження військової служби.

 7.2. Організувати проведення заняття з призначеними психологами по засвоєнню методики проведення вивчення призовників та впровадженню передового досвіду роботи.

 8. Начальнику Шосткинського міськвідділу (з обслуговування міста Шостки та Шосткинського району) УМВС України в Сумській області Ємельяненко О.Д.:

 8.1. На підставі ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” за запитом військового комісаріату проводити розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 8.2. За запитом військового комісаріату виділяти необхідний наряд міліції для підтримання порядку на призовній дільниці під час проходження медичної комісії призовниками.

 8.3. Для забезпечення громадського порядку біля військового комісаріату та на автовокзалі призначати необхідний наряд міліції і автотранспорт в дні відправок юнаків до Збройних Сил України.

 8.4. До 10 серпня 2011 року подати списки призовників, які притягувалися до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, чи мали привід до міліції за анти суспільну поведінку.

 8.5. Створити оперативну групу по розшуку призовників, які ухиляються від явки до військового комісаріату згідно з додатком 3.

 9. Керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста:

 9.1. Своєчасно подавати у військовий комісаріат необхідні документи на призовників, сповіщати їх про виклик та забезпечувати своєчасне прибуття до призовної дільниці.

 9.2. На час проходження медичного огляду, обстеження та призовної комісії звільнити призовників від роботи (навчання).

 9.3. Згідно зі ст. 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” виділяти в розпорядження військкомату технічних працівників для роботи на призовній дільниці згідно з додатком 4 та автотранспорт згідно з додатком 5.

 9.4. До 9 жовтня 2011 року спланувати та провести урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України.

 10. На підставі ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівникам ЖКВ та інших підприємств, установ, організацій, які здійснюють експлуатацію будинків, незалежно від форм власності, своєчасно подавати необхідні відомості про призовників, стежити за виконанням ними правил військового обліку, а також сповіщати їх про виклик до військового комісаріату.

 11. Військовому комісару Рикову Р.М. провести роз’яснювальну роботу серед призовників з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу.

 11.1. Інформувати міського голову до 15.12.2011 року про виконання даного рішення.

 12. Рекомендувати голові правління АТП-15909 Довбишу Ю.М. по запиту військкомату виділяти автобуси для перевезення призовників до обласного збірного пункту.

 13. Роботу призовної комісії розпочати згідно з графіком роботи призовної комісії (додаток 6).

 14. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 28.01.2011 р. № 16 “Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2011 року.”

 15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сиваєву Н. О. та військового комісара Шосткинсько-Середино-Будського ОМВК Рикова Р.М.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"