Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№312 від 27.09.2011 "Про управління майном комунальної власності"

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    рішення XVI сесії міської ради XXI скликання від 01.04.1994 р. “Про делегування повноважень виконкому міської ради народних депутатів”, Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1314 від 8 листопада 2007 р. та Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, Закону України „Про оренду державного та комунального майна” і рішення  VI сесії міської ради VI скликання від 26.08.2011р. «Про  удосконалення орендних відносин у м.Шостка»,  виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати згоду комунальному підприємству «Міський ринок міста Шостка»  згоду на списання торговельної палатки, 1989 року випуску, первісною вартістю 5800,00 грн., ящику низьковольтного, 1998 року випуску, первісною вартістю 416,65 грн., касового апарату, 1997 року випуску, первісною вартістю 583,33 грн. та касового апарату, 2000 року випуску, первісною вартістю  816,70 грн., які є комунальною власністю і мають 100 % знос.

1.1 Директору комунального підприємства «Міський ринок міста Шостка»  Снитко Г.Є.:

         1.1.1 Провести роботу по ліквідації списаних основних засобів, оприбуткувати матеріали і деталі, одержані при ліквідації та придатні для подальшого використання, ліквідувати непридатні, металеві відходи здати в спеціалізоване підприємство по прийому металобрухту.

         1.1.2 У місячний  строк  після закінчення процедури списання надати відділу комунальної власності Шосткинської міської ради звіт про списання майна.

 

 2.  Вивести зі складу майна, переданого в оперативне управління комунальному закладу «Шосткинський лікувально-профілактичний заклад Поліклініка № 5»  основні засоби  балансовою вартістю  910218,00 грн. та передати їх  в оперативне управління комунальному закладу «Шосткинська центральна районна лікарня».

2.1 Головному лікарю комунального закладу «Шосткинська центральна районна лікарня» Штогрину О.Т. та головному лікарю комунального закладу «Шосткинський лікувально-профілактичний  заклад Поліклініка № 5» Орищаку М.С. оформити передачу актом прийому-передачі, який надати до відділу комунальної власності.

 

3. Передати в оренду:

3.1  Управлінню Держкомзему у м. Шостка Сумської області нежитлове вбудоване  приміщення  площею 112,4 кв. м. по вул. Шевченка,8, яке знаходиться на балансі управління освіти, з 1 жовтня 2011 року терміном на 3 роки, орендною платою 1 грн. на рік (в тому числі   ПДВ), для розміщення управління.

3.2  Шосткинському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нежитлове вбудоване приміщення  площею 18,24 кв. м. по вул. К. Маркса,38, яке знаходиться на балансі управління освіти, з 1 жовтня 2011 року терміном на 3 роки, орендною платою 1 грн. на рік ( в тому числі ПДВ) для розміщення центру.

3.3 Приватному підприємцю Тевосян О.В. будівлю площею  502,2 кв. м. по вул. Шевченка,45, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Шостка-Зеленбуд», з 1 жовтня 2011 року терміном на 3 роки, орендною платою 850,24  грн. ( в тому числі ПДВ) за перший місяць оренди,  для вирощування овочів.

 

4.  Надати керівникам бюджетних установ та закладів право на затвердження  актів про списання майна комунальної власності до 10000 гривень за одиницю.  

 

5. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ комунальної власності.  

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"