Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№325 від 27.09.2011 "Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років"

Розглянувши стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років виконком міської ради відзначає, що підприємствами відповідно до затверджених заходів проведена певна робота щодо підготовки житлового фонду та об’єктів водо -, теплопостачання до зимового періоду експлуатації.

 

Житлово-експлуатаційними та ремонтно-будівельними підприємствами в ході проведення підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2011-2012 років відремонтовано покрівель в обсязі 18,5 тис. кв. метрів. Виконано ремонт запірної арматури  та заміну  аварійних дільниць  на внутрішньо-будинкових мережах  та ремонт обладнання систем тепло- водопостачання.

Комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років всі артезіанські свердловини, каналізаційні та водопровідні насосні станції та виконано необхідний ремонт на очисних спорудах. Промито 11 км. водопровідних та 11,6 км. каналізаційних мереж, що на 10% більше ніж в 2010 році. Замінено 271 метр аварійних дільниць водопровідних мереж.

Теплопостачаючими підприємствами в цілому виконано заплановані роботи по підготовці теплових мереж та обладнання на джерелах тепла. Шосткинської ТЕЦ відновлено надання споживачам послуги з гарячого водопостачання.

 

Дорожньо-експлуатаційними підприємствами проведено ремонт асфальтного покриття міських доріг в обсязі 6600 м2. Підготовлено спеціалізовану прибиральну техніку та частково заготовлено протиожеледну суміш для утримання доріг та тротуарів в зимовий період.

Але поряд з цим необхідно відзначити, що роботи по ремонту покрівель, які проводились житлово-експлуатаційними підприємствами в житлових будинках забудови 60-70х років не вирішують питання відновлення

технічного стану та забезпечення їх надійної експлуатації в зимовий період. Для вирішення даної проблеми необхідна корінна реконструкція покрівель таких будинків. Житлово-експлуатаційними підприємствами недостатньо ведеться робота по відновленню теплової ізоляції внутрішньо-будинкових мереж, промиванню опалювальних систем, утепленню житлових будинків.

Теплопостачаючі  підприємства не повністю розрахувалися за спожитий в минулому опалювальному сезоні природний газ. ТОВ ШП "Харківенергоремонт" та КП ШКЗ "Імпульс" не вирішено питання створення необхідних запасів резервного палива.

 

З метою забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства (Краснощока М.І.) про готовність об'єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років прийняти до відома.

2. Визнати роботу ТОВ ШП "Харківенергоремонт", ТОВ "Шостка-тепло", КП ШКЗ "Імпульс" щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ у минулому опалювальному періоді недостатньою.

3. Враховуючи надані акти і паспорти готовності  житлових будинків та об'єктів соціальної сфери, продовжити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

4. Керівникам теплопостачаючих підприємств та підприємств по обслуговуванню житлового фонду забезпечити початок опалювального періоду 2011-2012 років у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

5. Рекомендувати керівникам ТОВ  ШП "Харківенергоремонт" (Будашний М.С.), ТОВ "Шостка-тепло", КП ШКЗ "Імпульс" (Чернов Є.Д.) забезпечити подальше погашення заборгованості за спожитий природний газ у 2010-2011 роках відповідно до розроблених графіків.

6. Керівникам підприємств та установ бюджетної сфери забезпечити погашення боргів за спожиту в минулому опалювальному періоді теплову енергію та своєчасні розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

7. Рекомендувати керівникам ТОВ Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" (Будашний М.С.), КП ШКЗ “Імпульс” (Чернов Є.Д.) в термін до 01.11.2011 року забезпечити створення на ТЕЦ та котельних запасів резервного палива у відповідності з діючими нормативами.

8. Рекомендувати філії Шосткинський РЕМ ПАТ "Сумиобленерго" (Дроздову М.В.) щомісячно погоджувати в установленому порядку скориговані графіки дискретної (на окремі години доби) подачі електроенергії окремим енергоємним споживачам міста для введення їх при необхідності.

9. Попередити начальника управління житлово-комунального господарства (Краснощока М.І.) про персональну відповідальність за стан роботи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Пустовіта В.Є.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"