Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Економічні та інвестиційні новини


 

Обережно, ботулізм!


За інформацією Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в серпні поточного року зареєстровано 2 випадки захворювання на ботулізм з 3 постраждалими особами у Харківській та Луганській областях.


 

Про державну підтримку за наявні бджілосім’ї


Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 (зі змінами), якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (далі - Порядок), повідомляємо.


 

До уваги суб’єктів малого підприємництва!


Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах


 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в Україні та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва


Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в Україні та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.


 

До уваги субєктів господарювання! В Україні оприлюднено для громадського обговорення вимоги до протиепідемічних заходів для користування зонами відпочинку


Міністерство охорони здоров'я пропонує для громадського обговорення вимоги до протиепідемічних заходів для парків, скверів, садів, оранжерей під відкритим небом, музеїв під відкритим небом, лісопаркових і прибережних зон, відкритих спортмайданчиків.

З метою запобігання ускладнень епідемічної ситуації при поетапному відновленні роботи закладів побутового обслуговування, торгівлі непродовольчими товарами, підприємств ресторанного господарства виносяться на обговорення: завантажити  Вимоги до протиепідемічних заходів при послабленні карантину 

 

 

 


 

До уваги виробників сільськогосподарської продукції та її споживачів! Запрацював майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі можуть зустрітись без посередників


В мережі інтернет запрацював новий онлайн-майданчик для торгівлі сільськогосподарською продукцією – rynok.in.ua. Зважаючи на закриття ринків – актуальна та потрібна річ. До того ж сервіс доволі простий та зручний у користуванні, що дуже важливо для широкого кола людей.

 


 

До уваги агенцій з розвитку підприємництва, центрів підтримки підприємництва!


За підтримки програми USAID " конкурентоспроможна економіка України" Фондом Східна Європа розпочато реалізацію нової програми "Школа організацій з розвитку підприємництва у підтримці бізнесу на місцевому рівні" . До участі у програмі запрошуються, центри підтримки підприємництва, групи які мають на меті підтримку та розвиток підприємництва та відповідають критеріям:


 

До уваги мешканців громади!


Кількість пасажирів в автотранспортному засобі, які виконують перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування - ПОЛОВИНА КІЛЬКОСТІ МІСЦЬ ДЛЯ СИДІННЯ.

ПАСАЖИР В МАСЦІ.

Зверніть на це увагу. Суб'єкти господарювання - перевізники повинні дотримуватися цих правил.

Мешканці, які користуються послугами міського транспорту, проявіть повагу до себе та до оточуючих!


 

Про торгівельне обслуговування населення в умовах карантину


Суб'єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку  НЕОБХІДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ:


 

Для представників малого та середнього підприємництва!


З метою інформаційної, консультаційної та фінансової підтримки малого і середнього підприємництва на час карантину Офіс розвитку малого та середнього підприємництва створив загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину, який буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців : https://sme.gov.ua/covid19/
 


 

Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт


Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Суми, який функіонує на базі ГО "Рада молодих вчених", за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку 12.03.2020 року буде проводити практичний семінар "Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт". Захід орінтований на власників, керівників та провідних спеціалістів, що представляють сферу малого та середнього бізнесу. участь у семінарі безкоштована, реєстрація обовязкова за посиланням : https://form.jotformeu.com/200231148201334/…


 

Стан озимих рослин та догляд за ними навесні 2019 року


13.03.2020 року  в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбудеться майстер-клас на тему: «Стан озимих рослин  та догляд за ними навесні 2020 року».

Початок заходу о 10-00 год.    Збір та реєстрація учасників о 9-00 до 10-00 год. за адресою: Сумський район, с. Сад, вул. Зелена, 1.

 

 


 

Про проведення 1–2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020»


Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»


 

Про виставково - ярмаркові заходи 2020


Інформація про виставково - ярмаркові  заходи  Міністерства розвитку економіки,  торгівлі та сільського господарства України у 2020 році за посиланням   https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=be46cbcf-9920-4dea-a0d3-ee3a2be2a88c&title=VistavkovoiarmarkoviZakhodi .


 

Українсько-Словацький бізнес-форум


Інформація для будівельних компаній та виробників будівельних матеріалів щодо Українсько-Словацького бізнес-форуму, який проходитиме 20-21 лютого 2020 року в Словацькій Республіці (м. Сенец)

1    2    3    4

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"