Економічні та інвестиційні новини

Капітальні інвестиції по містах та районах (у січні-вересні 2018)

Капітальні інвестиції по містах та районах (у січні-червні 2018)

Капітальні інвестиції по містах та районах (у січні-березні 2018)

Підписано меморандум про співробітництво в сфері відновлювальної енергетики

Про виставкові заходи, які відбудуться з 6 по 8 листопада 2018 року в ТОВ "Міжнародний виставковий центр"

Інформуємо про виставкові заходи, які відбудуться з 6 по 8 листопада 2018 року в ТОВ "Міжнародний виставковий центр" за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій:

Завершився конкурсний відбір проектів ЕСКО12.

Завершився конкурсний відбір проектів ЕСКО12. Шосткинською міською радою було подано заявку на участь. На першому етапі було відібрано 11 об'єктів, в тому числі м. Шостка ДНЗ № 12.

До відома суб'єктів ресторанного господарства

19.10.2018р. з 9-30 до 16-30 у Сумському національному аграрному університеті (м.Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, головний корпус, аудиторія 329, поверх 3) Директором безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики та продовольство України спільно з Проектом "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні", що фінансується Європейським Союзом, для операторів ринку Сумської області буде проведено семінар на тему: "Обов'язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід".

Всіх зацікавлених суб'єктів в участі у даному заході просимо звернутися до відділу торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради (каб, 27/1 вул. Садовий бульвар, 14, тел. 2 20 69, 0661329040) в термін до 12.10.2018р.

“Битва міст” за експортну освіту вже розпочалась!

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводять конкурс «Битва міст» для місцевих органів виконавчої влади України для визначення двох українських міст (окрім м. Київ), які приєднаються до реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Громада Шостки - переможець II етапу конкурсу по написанню та розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP)

Громада м. Шостка стала однією із малих громад України, яка відібрана експертною конкурсною комісією в якості переможця II етапу конкурсу по написанню та розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис., які планують прискорити власний розвиток .

IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

Шановні пані та панове!

Запрошуємо на IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні», який  відбудеться цього року в Києві 15 листопада.

Для зацікавлених осіб, які займаються, або планують займатися переробкою молока

21.09.2018р. о 10-00 на приватно-навчальній сироварні ТОВ «Бліц» (м.Суми, вул. Генерала Грекова, 5) відбудеться семінар на тему: «Організація та технологія переробки молока». Бажаючі прийняти участь у заході, звертайтеся за тел. (05449) 2-20-69. Шосткинська міська рада.

4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій, 26-30 вересня 2018 р.,Турецька Республіка.

26-30 вересня 2018 р. у Турецькій Республіці за організаційного сприяння Торгово-промислової палати провінції Самсун пройде «4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій».

Оновлено інвестиційний портал ТПП України

Торгово-промислова палата України інформує щодо оновленого інвестиційного порталу ТПП України https://invest.ucci.org.ua/ua , який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельных ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

15.06.2018 13:30 / / Комментарии (0)

До уваги суб’єктів господарювання

16 травня 2018 року о 10-00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня « Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами».

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».
Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

1    2    3    4