Соцзахист

Оголошення

12 березня 2020 року  о 15 годині у приміщенні за адресою м. Шостка, вул. Свободи, буд. 43А, каб. 10 відбудеться публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками за 2019 рік по управлінню праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

Доповнено перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників АТО/ООС

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні заклади:

Ти можеш усе. Можливості безмежні! Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні

Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні!

Реабілітація дітей з інвалідністю

Інформуємо, що до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309, якою було затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, внесено зміни, що надають можливість забезпечити заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною» не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

Ти можеш усе! Можливості безмежні!

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 та від 12.07.2017 №497, Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 27.04.2018 №458, враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Встановлено граничну вартість послуг із психологічної реабілітації на 2020 рік

Наказом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 11.01.2020 №3 установлено на 2020 рік граничну вартість послуг із психологічної реабілітації

Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує

30 січня 2020 року у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради проводив роботу регіональний представник ПП«Форвард-Орто» щодо прийняття індивідуальних замовлень для виготовлення ортопедичного взуття для осіб та дітей з інвалідністю.

До уваги шосткинців!

Перелік будинків (надавач послуг з теплопостачання   ТОВ “ШП“ХАЕР”), які мають право на компенсацію за перетариф за послугу з теплопостачання у розмірі 400 грн.:

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр) є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю - громадянам України для забезпечення їх соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Реабілітацію у Центрі проходять особи з інвалідністю з усіх регіонів України, у тому числі з числа учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.

20.12.2019 16:04 / / Комментарии (0)

Засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати

26 листопада 2019 року відбулося засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у відеоселекторному режимі.

Круглий стіл

21 листопада 2019р. у коворкінг-центрі, за гостинного прийому працівників Шосткинської центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого, відбувся міжрайонний круглий стіл «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

25.11.2019 08:32 / / Комментарии (0)

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Громадяни, які мають пільги на сплату комуналки, цього місяця отримають рахунки із повною вартістю послуг. Це пов’язано з монетизацією пільг на оплату житлово-комунальних послуг, що стартувала з 1 жовтня - тобто переходом до отримання пільг у грошовій формі.

Монетизовані субсидії та пільги нараховуватимуться громадянам з 15 жовтня, незалежно від того, коли почне подаватись теплоносій (апаратна нарада)

Монетизовані субсидії та пільги нараховуватимуться громадянам з 15 жовтня, незалежно від того, коли почне подаватись теплоносій. Медична галузь Шостки потребує оптимізації. З 21 жовтня у школярів розпочалися осінні канікули. Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» обслуговує територію радіусом до 60 км, з чисельністю населення близько 100 тисяч осіб. 70% безробітного населення Шостки складають жінки. Ці та інші питання стали одними з головних під час апаратної наради при міському голові.

Збори опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

22 жовтня у приміщенні виконкому відбулися збори опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1    2    3    4