Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Діяльність дошкільних закладів Сумської області у 2014 році

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області  у 2014 році в області функціонувало 528 дошкільних навчальних заклади (356 у сільській місцевості та 172 заклади у міських поселеннях) різних типів та форм власності, більшість з яких (87%) – загального розвитку.

Із загальної кількості дошкільних закладів кожний другий – навчально-виховний комплекс  типу «школа-садок», 38% – ясла-садки.

Впродовж 2014р. дошкільнi навчальні заклади освіти відвідували 37,8 тис. вихованців (29,6 тис. дітей у міських поселеннях та 8,2 тис. в сільській місцевості), переважна більшість дітей виховувалась в яслах-садках (78,5%).

Крім того, на кінець 2014р. в області нараховувалось 1,5 тис. дітей, охоплених соціально-педагогічним патронатом (1,1 тис. дітей у міських поселеннях та 0,4 тис. в сільській місцевості).

На кінець 2014р. в області нараховувалось 235 закладів, які працювали з перевантаженням груп. Як результат, на 100 місць в дошкільних закладах області припадало 115 дітей, а по  міських поселеннях цей показник був значно вищий (127). Найбільш перевантаженими залишаються дошкільні заклади міст Охтирки (154), Глухова (144), Ромни (138), а також Білопільського району (127).

У 46 дошкільних закладах працювали групи короткотривалого перебування дітей. Протягом 2014р. їх відвідувало 612 дітей.

Для дітей з вадами розвитку в області у 2014 році працювало 70 дошкільних закладів, в яких було відкрито 140 груп спеціального призначення, більшість таких груп – для дітей з порушеннями мови. Групи спеціального призначення відвідувало 2,0 тис. дітей.

 В області також функціонувало 8 дошкільних навчальних закладів, які мали санаторні групи. Всього в них нараховувалось 20 санаторних груп, які протягом 2014 року відвідувало  366 дітей.

На кінець 2014р. в дошкільних навчальних закладах виховувалось                 324 дитини-інваліди, 194 дитини-сироти і позбавлених батьківського піклування, 347 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.             

Значна кількість таких вихованців перебуває в дошкільних закладах міст Суми, Конотоп, Ромни, Шостка та Сумського, Тростянецького і Шосткинського районів.

 

 

25.03.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"