Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЧЕРВНІ 2014р.

 

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–червні 2014р. 25,3 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму понад два мільйони гривень.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у червні 2014р. становив 60 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Охтирка, Глухів та Суми – від 70 до 140 грн., Путивльському, Білопільському і Ямпільському районах – від 27 до 45 грн., а у Липоводолинському районі він був найменшим – 1,6 грн.

Фактично у червні 2014р. субсидії отримали понад 20 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м. Суми. На ці цілі держава спрямувала понад півмільйона гривень, 42% яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у червні 2014р. переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 84% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–червні 2014р. 13,5 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму близько 10 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування  витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у червні 2014р. становив майже 791 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Глухів (1454 грн.), Лебедин (857 грн.) та Ямпільському (1023 грн.), Охтирському (986 грн.), Сумському (966 грн.) та Середино-Будському (962 грн.) районах.

У м.Лебедин та Великописарівському, Краснопільському, Кролевецькому, Лебединському, Недригайлівському, Сумському і Ямпільському районах усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у червні 2014р. – одинаки.

 

25.07.14

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"