Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У КВІТНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–квітні 2014р. понад 16 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму понад півтора мільйона гривень.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у квітні 2014р. становив 43 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Глухів, Шостка, Охтирка та Суми – від 192 до 229 грн., Білопільському районі – 132 грн., а у Кролевецькому районі він був найменшим – 1 грн.

Фактично у квітні 2014р. субсидії отримали 78 тис. сімей, з яких кожна сьома проживає у м. Суми. На ці цілі держава спрямувала понад 13 млн. грн., 16,6% яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у квітні 2014р.переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 63% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–квітні 2014р. понад 10 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму понад 8 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у квітні 2014р. становив 789 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Ромни (1102 грн.), Охтирка (1119 грн.), Глухів (1186 грн.), Суми (1188 грн.) та Охтирському районі (1115 грн.).

У містах Суми, Глухів, Охтирка та Ромни, а також Краснопільському районі всі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у квітні 2014р. – одинаки.

 

22.05.14

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"