Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЖОВТНІ 2014р.

 

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–жовтні 2014р. 43,2 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 5,2 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у жовтні 2014р. становив 197 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Глухів (300 грн.), Шостка (294 грн.), Охтирка (276 грн.), і Конотоп (212 грн.) та Путивльському (251 грн.), Тростянецькому (138 грн.), Липоводолинському (119 грн.) і Недригайлівському (114 грн.), а у Великописарівському районі він був найменшим – 3 грн.

Фактично у жовтні 2014р. субсидії отримали 30,9 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м. Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 3,3 млн. грн., 28% цієї суми припадає на жителів м.Суми, 25% – м.Глухів.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у жовтні 2014р. переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 78% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–жовтні 2014р. 13,8 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 11,1 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у жовтні 2014р. становив 1098 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Глухів, Шостка, Лебедин і Суми (1261 грн., 1281 грн., 1489 грн. та 1544 грн. відповідно).

У містах Суми і Лебедин та Великописарівському, Кролевецькому, Охтирському і Середино-Будському районах усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у жовтні 2014р. – одинаки.

 

21.11.14

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"