Cтаном на 21 липня 2020 року на Cумщині 371 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 110 випадків захворювання, у Сумському районі –21, м. Охтирка – 27, м. Конотоп – 20, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 17, м. Тростянець – 33, Тростянецький район – 4, Роменський район – 4, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 22, Глухівський район – 5, м. Глухів – 11, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 2, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 3, Білопільський район – 14, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Краснопільський р-н – 1, Велика Писарівка – 2.

Станом на 21 липня у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 20, що становить 5,3%.

22.07.2020 09:59

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/21845-stanom-na-21-lypnya-2020-roku-na-sumshchyni-371-vypadok-zakhvoryuvannya-na-koronavirusnu-infektsiyu.html