Станом на 13 липня 2020 року на Сумщині 341 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 1 особи (м. Суми). Зафіксовано 1 летальний випадок (м. Тростянець). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 295 осіб

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 98 випадків захворювання, у Сумському районі – 20, м. Охтирка – 27, м. Конотоп – 19, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 32, Тростянецький район – 4, Роменський район – 4, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 13, Глухівський район – 5, м. Глухів – 10, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 14, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Велика Писарівка – 2.

Станом на 13 липня у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 16, що становить 4,3%.

Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram каналі  https://t.me/COVID19_Sumy_info.

13.07.2020 10:23