Станом на 3 липня 2020 року на Сумщині 304 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 2 осіб (м. Суми – 1, Глухівський район – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 240 осіб, з них 3 - за минулу добу (м. Суми – 1 особа, Тростянець – 2 особи)

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 82 випадки захворювання, у Сумському районі – 18, м. Охтирка – 26, м. Конотоп – 19, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 25, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 25, Тростянецький район – 3, Роменський район – 3, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 10, Глухівський район – 4, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 14, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Велика Писарівка – 1.

Станом на 3 липня у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 11, що становить 2,9%.

Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram-каналі  https://t.me/COVID19_Sumy_info.

03.07.2020 10:35

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://shostka-rada.gov.ua