Загальний відділ інформує

Особистий прийом 02.03.20

02.03.2020 відбувся прийом громадян у виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

Апаратна нарада 02.03.2020 року

Під керівництвом  т.в.о. міського голови  Ніни Сиваєвої, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  02 березня 2020 року  відбулась чергова  апаратна нарада.  Докладніше про перебіг наради на відео:

Апаратна нарада при міському голові 24.02.2020

24 лютого 2020  року  у приміщенні Центральної місьокї бібліотеки відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

Апаратна нарада при міському голові 17.02.20

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 17 лютого 2020 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

Гаряча лінія 12.02.20

12 лютого 2020 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник відділу ведення державного реєстру виборців  Шиман Ірина Юріївна  з  питань системного ведення персоніфікованого обліку виборців  та підготовки списків виборців для виборів та референдумів усіх рівнів.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51,  099-296-92-87,  096-733-16-95

Апаратна нарада при міському голові 10.02.20

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 20 лютого 2020  року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

3 лютого 2020 року у приміщення міськвиконкому міський голова Микола Нога провів прийом громадян з особистих питань.

Апаратна нарада при міському голові 03.02.20

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 3  лютого 2020 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

Апаратна нарада 27.01.20

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 27 січня  2020 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

Особистий прийом 20.01.20

20 січня 2020 року міський голова Микола Нога провів прийом громадян з особистих питань.

Апаратна нарада при міському голові 20.01.20

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 20 січня  2020 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

20.01.2020 10:22 / / Комментарии (0)

Особистий прийом 13.01.20

Міський голова провів особистий прийом громадян.

Особистий прийом 23.12.19

23 грудня 2019 року міський голова Микола НОГА провів прийом громадян з особистих питань.

Апаратна нарада 23.12.19

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 грудня  2019 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

1    2    3    4    5    6    7