Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про організацію надання житлових субсидій у м.Шостка

Головним документом, який декларує порядок надання житлових субсидій є Постанова Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 р. зі змінами та доповненнями.

Постановами Кабміну № 300 від 26 квітня 2017 р. та № 609 від 18 серпня 2017 р. до неї внесені такі зміни:

 

* для пенсіонерів, інвалідів Уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія.

 

Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

 

* змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії  з чотирьох кварталів до двох кварталів.

 

Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на опалювальний сезон у жовтні 2017 р. для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року, а у травні 2018 р. - враховувати доходи за третій і четвертий квартали попереднього року.

 

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФС та Пенсійного фонду України.

 

Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

 

* надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

* Позитивно вирішено питання, яке стосується неповнолітніх дітей, які залишилися без батьківської опіки та недієздатних осіб працездатного віку. За заявою опікуна надається субсидія (враховуються в доходи усі виплати таким дітям і недієздатним). Опікуни при цьому мають право на житлові субсидії без врахування у дохід виплат підопічних.

* Звертаємо вашу увагу на дію двох пунктів Постанови П.14 і П.20 згідно яких:

-   при призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 340 грн.. це за П.20 і стосується періоду з жовтня по квітень.

-                    

2

-   За П.14 за поданням надавачів послуг призупиняються житлові субсидіі, якщо є заборгованість понад два місяці і якщо сума заборгованості навіть складає 10 копійок.

* субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

* переглянуті соціальні нормативи споживання газу для приготування їжі та підігріву води у бік зменшення ( на 25 відсотків):

 

Було

Стало

На приготування їжі

4,4 м куб на особу

3,3 м куб на особу

На приготування їжі та підігрів води

7,1м куб на особу

5,4 м куб на особу

На приготування їжі та підігрів води за наявності водонагрівача

14 м куб на особу

10,5 м куб на особу

 

* не на користь пенсіонерів, які розрахувалися з роботи вирішено питання щодо врахування у дохід періоду при призначенні субсидії, а саме: у останньому місяці періоду, за який враховуються доходи пенсіонер повинен бути вже непрацюючим.

 

* скорочено тривалість опалювального сезону для домогосподарств з індивідуальним опаленням, а саме: якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня по 15 квітня.

 

* Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які: орендують помешкання; які мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався;   хочуть отримати субсидію на тверде паливо

-                   * Спеціалістів управління праці і соціального захисту населення необхідно повідомити здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень

 

* Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), повертається підприємством-виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі.

 

* Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня 2017р.) 100 куб.метрів природного газу або вартості 150 кВт.г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в  банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку «Укрпошта». 

Таких домогосподарств у нашому місті — 4906 (11/4895)

Звернулося із заявами до управління — 3714 (8/3706)

 

Це складає — 2,5 млн.грн.

 

Станом на 1 вересня 2017 року ми маємо 23,9 тис. (у 2016р. - 21270) отримувачів житлових субсидій. Під автоматичний перерахунок підпадало 25,3 тис. сімей у травні 2017 року (у 2016р. - 15,8 тис.). На сьогоднішній день проведено перерахунок 25,3 тис.( у 2016р. - 14,5 тис.) домогосподарств.

 

Звертаємося у черговий раз до усіх  жителів міста, які мали пільгу. З 1 травня та з 1 жовтня ви маєте право або на субсидію або на пільгу. Тому необхідно написати заяву або про призупинення субсидії і поновлення пільг або навпаки.      

 

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що Ви не втрачаєте пільгу, а маєте кращий вигідніший варіант при сплаті за надані комунальні послуги.

 

На жаль часто не вирішуються усі питання, поданням заяви та декларації до управління праці та соціального захисту населення. У жителів міста є дуже багато життєвих моментів, які необхідно вивчати додатково, більш детально розглядати і приймати рішення колегіально. Тому усі спірні питання згідно чинного законодавства вирішуються на засіданні відповідної комісії, яка створена та діє на підставі рішення виконкому.

 

Шановні жителі нашого міста! Просимо вас самостійно ще раз детально перевірити усі надходження  до сімейного бюджету. Звірити з виставленими рахунками організацій-надавачів послуг. З усіма спірними питаннями стосовно нарахування розміру житлових субсидій звертайтеся до управління праці.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що жителі нашого міста, які ще не оформили субсидію, то мають право надати заяву і декларацію до управління праці та соціального захисту населення  для розгляду питання.

 

Адреси:   вул.Свободи, 43А, 7-57-13

                 вул.Горького, 4А, 7-21-47

                 вул.Слобідська, 4, 5-39-20

 

 

 

Начальник управління                                                           А.М. Наймитенко             

 

 

 

 

26.09.17

                                                                                                                                                                                    

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"